جهش 24 درصدی ارزدیجیتال نانو در 24 ساعت

اشتراک با دوستان

ارزدیجیتال نانو بیست و چهارمین ارز دیجیتال جهانی، در 24 ساعت، جهش قیمتی معادل 24 درصد را تجربه کرد. هفته گذشته نیز میانگین افزایش ارزش نانو 84 درصد بوده است.

ارز دیجیتال نانو

جزئیات ارزدیجیتال نانو

ارزدیجیتال نانو یک ارز رمز نگاری شده است که در سال 2015 رونمایی شد و با نام RaiBlocks شناخته می شد. پس از گذشت کمتر از 3 سال ، این کریپتوکارنسی به بیست و چهارمین ارز از لحاظ ارزش تبدیل شده است. در حال حاضر ارزش هر نانو 3.22 دلار می باشد.ارزدیجیتال نانو

ارزدیجیتال نانو از یک شبکه بلاک چین نوین با نام block-lattice  استفاده می کند که هر کاربر بلاک چین مخصوص به خود را دارد. بلاک چین هر کاربر متناسب با تاریخچه تراکنش های او است و فقط خود کاربر اجازه آپدیت شدن بلاک خود را می دهد. این ایده باعث می شود که آپدیت بلاک ها به صورت غیر همزمان اتفاق بیافتد که سرعت تراکنش در شبکه را تا حد زیادی افزیش می دهد. از طرف دیگر این روش جدید باعث حذف کارمزدهای تراکنش می شود. از این رو شبکه نانو نیاز به منابع پردازش نداشته و بدون سخت افزارهای قدرتمند کار می کند.

 

آیا نانو استخراج می شود؟

در واقع به دلیل ماهیت شبکه بلاک چین نانو، استخراج نانو معنی ندارد. تمام نانوهای شبکه در اکتبر 2017 تولید شده که تعداد آن 133,248,290 نانو می باشد. البته سایت هایی وجود دارند که ادعای استخراج نانو دارند. شیوه کار این سایت ها استخراج دیگر ارزها مانند مونرو و تبدیل کارمزد مونرو به نانو است. در واقع به ماینرها در ازای استخراج مونرو، نانو داده می شود.

 

مزایای ارزدیجیتال نانو

  • کارمزد صفر

به دلیل اینکه شبکه بلاک چین نانو بسیار کم حجم بوده، عملیات بین نودهای شبکه به سرعت و بدون هزینه انجام می شود. در واقع برای انجام تراکنش ها نیروی برق و تجهیزات سخت افزاری قدرتمند نیاز نیست و هزینه ای به کاربران تحمیل نمی شود.

  • تراکنش آنی

حجم کم شبکه و استفاده از بلاک چین ویژه کاربران، سرعت تراکنش را بسیار کاهش داده است.

  • مقیاس بندی بر اساس لگاریتم

جست و جوی تراکنش ها در شبکه بلاک چین بسیار وقت گیر و هزینه بر است. در بلاک چین ارزدیجیتال نانو از مقیاس لگاریتمی برای جست و جو در شبکه استفاده شده است.

 

دلایل جهش ارزش نانو چه بود؟

کارشناسان دلایل جهش ناگهانی ارزش نانو در هفته گذشته را دو چیز می دانند. ورود اندی وولمر به تیم نانو و تبلیغات گسترده.ارز دیجیتال نانو اندی وولمر

اندی وولمر مدیر سابق اکسچیج سیتی بانک بود که هفته گذشته به تیم آنالیز نانو پیوست. یک اتفاق بسیار مهم بود. چراکه تجربه و ارتباطات وولمر می تواند آینده ارز دیجیتال نانو را تغییر دهد. از طرف دیگر تبلیغات گسترده باعث شد که در طول یک هفته ارزش نانو 84 درصد افزایش داشته باشد.

جان چن، محقق حوزه مهندسی در رابطه با آینده ارزدیجیتال نانو می گوید:

“در آینده همه چیز دیجیتال می شود. نانو یکی از بهترین گزینه هاست که کل مردم جهان بتوانند معامله کنند. این بدین معنی است که در کنار دلار آمریکا و دیگر ارزها، ارزدیجیتال نانو هم برای استفاده مردم و هم اینترنت اشیا خواهد بود.”

 

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

 

خلاصه مطلب
جهش 24 درصدی ارزدیجیتال نانودر 24 ساعت
عنوان مقاله
جهش 24 درصدی ارزدیجیتال نانودر 24 ساعت
توضیحات
نانو بیست و چهارمین ارز دیجیتال جهانی، در 24 ساعت، جهش قیمتی معادل 24 درصد را تجربه کرد. هفته گذشته نیز میانگین افزایش ارزش نانو 84 درصد بوده است.
نویسنده
ناشر
آرمانی
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *