خرید ایاس ( EOS ) از کجا و چطور؟

اشتراک با دوستان

ایاس ( EOS ) یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده است که فقط 5 ماه از رونمایی آن می گذرد. ایاس در شبکه بلاک چین تعریف شده و به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند ارائه خدمات می دهد. هدف گذاری ایاس برای حذف هزینه تراکنش ها و انجام چند میلیون تراکنش در ثانیه است.

ایاس ( EOS )

ایاس را چه شرکتی مدیریت می کند؟

بر اساس مقاله سفیدی که در سال 2017 منتشر شد، پلتفرم ایاس توسط شرکت block.one به عنوان یک نرم افزار متن باز طراحی شده است. در ابتدا برای اینکه از توزیع درست توکن ایاس در شبکه بلاک چین اطمینان حاصل شود، یک میلیارد توکن در شبکه بلاک چین اتریوم توزیع شد. پس از آن مدیر عامل شرکت block.one ، برندان بلومر اعلام کرد که بلاک چین EOS با سرمایه ای یک میلیارد دلاری راه اندازی می شود و هر کسی می تواند خرید و فروش EOS انجام دهد. نکته دیگر اینکه چون ایاس در بلاک چین اتریوم تعریف شده است، استخراج ایاس بدون استخراج اتریوم معنی ندارد.

ایاس ( EOS )

چند مورد از مهم ترین ویژگی های ایاس

  • پردازش موازی

در شبکه بلاک چین ایاس چندین ماشین پردازش داده های شبکه را به صورت موازی توزیع و پردازش می کنند. با این کار سرعت پردازش تراکنش ها و بررسی هش ها به شدت افزایش می یابد. به طوری که میلیون ها تراکنش در یک ثانیه انجام می شود.

  • تورم 5 درصدی

در مدل اقتصادی EOS ، 5 درصد تورم تعریف شده است. این تورم به رشد و توسعه شبکه در آینده کمک می کند.

  • قانون های اساسی

در هر بلوک اطلاعاتی در شبکه ایاس ، یک سری قوانین اساسی تعریف شده است. ماینرها برای استخراج EOS باید این قوانین را قبول کنند. این روش به امنیت شبکه کمک می کند و امکان خراب کاری را کاهش می دهد.

خرید ایاس از کجا و چطور؟

خرید ایاس نیز مانند دیگر ارزهای دیجیتال به دو روش خرید با پول و مبادله با ارزهای دیگر انجام می شود. در در سراسر دنیا در ازای پرداخت هر ارز حقیقی مانند دلار یا یورو می توان EOS خرید. اما کاربران ایرانی فقط با پرداخت ریال می توانند این کار را انجام دهند مگر اینکه کارت های اعتباری بین المللی داشته باشند. صرافی های ارز دیجیتال در سراسر کشور با دریافت ریال انواع ارزهای دیجتال را عرضه می کنند.ایاس ( EOS )

اما روش دیگر خرید و فروش ایاس با ارزهای دیجیتال دیگر است. اگر در کیف پول دیجیتالتان بیت کوین ، اتریوم یا ریپل دارید می توانید به راحتی EOS بخرید. در سایت هایی مانند چلنجلی (Changelly)، شیپ شیفت (ShapeShift) و بایننس (Binance) به راحتی می توانید خرید و فروش ایاس کنید.

 

 

 

کیف پول ایاس را چگونه تهیه کنیم؟

برای ذخیره EOS نیاز به کیف پول دارید. از آنجا که توکن های ایاس بر مبنای شبکه اتریوم طراحی شده اند، کیف پول های اتریوم برای EOS نیز قابل استفاده است. برخی از کیف پول ها به صورت نرم افزار جداگانه طراحی شده اند و برخی به صورت افزونه ای در بروزر نصب می شوند. کیف پول های اندرویدی و مخصوص IOS نیز وجود دارد. به طور خلاصه بهترین گزینه برای کیف پول ایاس، استفاده از کیف پول های رسمی اتریوم مانند مای اتر ولت است.

 

کیف پول ایاس ( EOS )

 

 

 

 

 

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
خرید ایاس ( EOS ) از کجا و چطور؟
عنوان مقاله
خرید ایاس ( EOS ) از کجا و چطور؟
توضیحات
ایاس ( EOS ) یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده است که فقط 5 ماه از رونمایی آن می گذرد. ایاس در شبکه بلاک چین تعریف شده و به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند ارائه خدمات می دهد.
نویسنده
ناشر
آرمانی
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *