مصاحبه با مدیر عامل بایننس (بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا)

اشتراک با دوستان

دو هفته پیش در کنار کنفرانس بلاک چین و رمزارزها در سنگاپور، مصاحبه ای با مدیر عامل بایننس انجام شده که در ادامه خلاصه ای از آن تقدیم می شود.

 

بیوگرافی مدیر عامل بایننس

چنگ پنگ ژائو ، در استان جیانگسو چین متولد شد و در اواخر دهه هشتاد میلادی به کانادا مهاجرت کرد. کار خود را با غول های معاملاتی جهان مانند بلومبرگ شروع کرد. در سال 2013 پس از آشنایی با بیت کوین در شرکت بلاک چین مشغول به فعالیت شد. و در اواسط سال 2017 موفق به تاسیس یک صرافی ارز دیجیتال با نام بایننس (باینری فایننس) گردید. کمی بعد، ارز دیجیتال ویژه صرافی خود با نام BNB را معرفی کرد که کمتر از هشت ماه پس از آن بیش از 200 میلیون دلار سودآوری برای بایننس به همراه داشت. مدیر عامل بایننس در حال حاضر هر توکن BNB ارزشی معادل 10 دلار دارد و بایننس به بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا تبدیل شده است.

 

مصاحبه با مدیر عامل بایننس

در حاشیه کنفرانس بلاک چین و رمزارزها که در 19 سپتامبر 2018 در سنگاپور برگزار شد، مصاحبه ای با مدیر عامل بایننس توسط سایت خبری CryptoGlobe انجام شده که خلاصه ای از این مصاحبه در ادامه آمده است.

 

  • چطور به دنیای ارز دیجیتال وارد شدید؟

مفاهیم ارزهای رمزنگاری شده را از بابی لی و رون سائو در سال 2013 یاد گرفتم. با اینکه داده و اطلاعات کم بود، وایت پیپر ها رو می خوندم و به کنفرانس های بلاک چین می رفتم. بعد از دومین کنفرانسی که رفتم تصمیم گرفتم کارم رو کنار بذارم و تمام وقت مشغول این کار بشوم.

 

  • آیا فکر می کنید بایننس از این که هست بزرگتر می شود؟

قطعا. به نظر من صرافی های غیر متمرکز آینده جهان هستند اما چند سالی تا اوج خود زمان لازم دارد. ما هم در این جریان حرکت می کنیم اما برنده واقعی مشخص نیست. موفقیت در این حوزه بستگی به ابتکار عمل دارد و ما در این زمینه پیشرو هستیم.

 

مدیر عامل بایننس

  • ظاهرا قوانین در زمینه تبدیل رمزارزها به پول فیات دست و پا گیر هستند. شما برای این موضوع چه چاره ای اندیشیده اید؟

در واقع در زمینه تبدیل رمزارزها به پول فیات و بالعکس این پول های فیات هستند که مشکل ایجاد می کنند. چون حجم و مقدار آن ها نامشخص است. در حالی که اگر کل سرمایه جهان در بلاک چین بود، همه چیز واضح و قابل برنامه ریزی بود.

 

  • مدتی هست که کوین های پایدار با پشتوانه در حال رشد هستند. آیا این کوین ها به ارزهای دیگر صدمه وارد می کنند؟

به عقیده من کوین های پایدار نه تنها موجب آسیب به بقیه کوین ها نیست بلکه نقطه قوتی در تبدیل پول های فیات به ارزهای رمزنگاری شده است. اگر مردم می دانستند که کوین های پایدار چه تاثیر مثبتی در آینده ارزهای دیجیتال دارد، ارزش بیت کوین فورا بالا می رفت. ما همیشه به دنبال رشد و پیشرفت کوین پایدار بوده و هستیم.

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
مصاحبه با مدیر عامل بایننس (بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا)
عنوان مقاله
مصاحبه با مدیر عامل بایننس (بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا)
توضیحات
دو هفته پیش در کنار کنفرانس بلاک چین و رمزارزها در سنگاپور، مصاحبه ای با مدیر عامل بایننس انجام شده که در ادامه خلاصه ای از آن تقدیم می شود.
نویسنده
ناشر
آرمانی
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *