معرفی و دانلود اپلیکیشن دریافت بیت کوین رایگان در حین کار با لپ تاپ

اشتراک با دوستان

در اینجا برنامه کامپیوتری معرفی می شود که به شما این امکان را می دهد در حین انجام کارهای روزمره با لپ تاپ یا سیستم خانگی، بیت کوین رایگان دریافت کنید. در واقع بدون پرداخت پول و بدون صرف وقت اضافه بیت کوین رایگان دریافت می کنید. برنامه CryptoTab در قالب یک بروزر طراحی شده که پس از نصب به گوگل کروم ، فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر متصل می شود. برای دریافت بیت کوین رایگان کافی است بروزر خود را باز کنید و مثل همیشه مشغول کارهای شخصی خود شوید.

 

استراتژی CryptoTab برای ارائه بیت کوین رایگان

اغلب لپ تاپ ها یا سیستم های خانگی هیچ گاه از تمام ظرفیت پردازشی خود استفاده نمی کنند. به ندرت پیش می آید که درصد استفاده از cpu از 50 بالا برود. در کافی نت ها نیز تعداد زیادی کامپیوتر با تجهیزات خوب و حداقل استفاده وجود دارد. از طرفی برای استخراج بیت کوین به یک پردازشگر قوی یا چندین پردازشگر ضعیف پردازندهنیاز است. برنامه CryptoTab از بخشی از پردازنده سیستم شما (که قابل تنظیم است) برای استخراج بیت کوین استفاده می کند و درصدی از بیت کوین ماین شده را به شما می دهد. به زبان ساده تر بخشی از CPU سیستم خود را به این نرم افزار اجاره می دهید.

این برنامه فرصتی را ایجاد کرده که هر شخصی با سیستم کامپیوتری خود با هر مشخصاتی بیت کوین استخراج کند. در واقع در برنامه CryptoTab، مجموعه بسیار بزرگی از سیستم های کوچک یک مزرعه بزرگ استخراج بیت کوین درست کرده اند.

 

نحوه کار با برنامه CryptoTab

در ابتدا لازم است که برنامه CryptoTab  را دانلود کنید. این برنامه در دو نسخه ویندوز و تحت وب ارائه شده است. نسخه ویندوز فقط روی سیستم عامل ویندوز نصب می شود و از سرعت بیشتر و درآمد بیشتری برخوردار است. و نسخه تحت وب روی هر سیستم یا گوشی موبایل باز می شود اما سرعت و درآمد کمتری دارد.

پس از نصب نرم افزار یا ورود به نسخه تحت وب، با محیط زیر روبه رو می شوید.

دریافت بیت کوین رایگان

عدد بزرگ وسط با 12 رقم اعشار موجودی حساب بیت کوینی شما را نشان می دهد. زیر این عدد، سمت چپ ارزش لحظه ای بیت کوین به دلار آمریکا را نوشته و معادل موجودی شما به دلار را محاسبه می کند.

دریافت بیت کوین رایگان

کمی پایین تر در کنار آیکون شبکه های اجتماعی، یک آدرس در باکس قرار دارد که متعلق به شماست. با این آدرس می توانید از دوستان خود دعوت کنید. اگر دوست شما نیز این برنامه را نصب کند و بیت کوین رایگان دریافت کند، 10 تا 30 درصد حساب او به شما پاداش داده می شود.

نوار پایینی از چهار قسمت تشکیل شده است. قسمت سمت چپ همان جایی است که می توانید درصد استفاده از CPU سیستم خود را مشخص کنید. در کنار آن سرعت پردازش در سیستم شما بر حسب هش بر ثانیه مشخص شده است.

دریافت بیت کوین رایگان

قسمت بعد در نوار زیرین مقدار بیت کوینی که در سیستم شما ماین شده را نشان می دهد. قسمت سوم یا Affiliate پاداشی را نشان می دهد که از کاکرد زیرمجموعه نصیبتان شده است. قسمت سمت راست نیز تعداد کسانی را نشان می دهد که زیرمجموعه شما هستند.

 

نکات دیگر درباره CryptoTab

  • همان طور که گفته شد عدد بزرگ موجودی حساب شما را به بیت کوین نشان می دهد. 4 رقم سمت راست برای اطلاع شما از پیشرفت کار است. رقم پنجم و رقم های سمت راست آن تعداد ساتوشی حساب شماست. ساتوشی یک واحد کوچکتر از بیت کوین است و هر ساتوشی یک صد میلیونیم بیت کوین یا 10e-8 بیت کوین است. هر ساتوشی تقریبا معادل یک تومان است.CryptoTab کرایپتوتب
  • برای انتقال موجودی حساب به کیف پول بیت کوین یک حداقل وجود دارد. در نسخه تحت وب حداقل 41000 ساتوشی و در نسخه ویندوز 1000 ساتوشی حداقل موجودی برای انتقال به کیف پول بیت کوین است.

برای ساخت کیف پول بیت کوین، این مقاله را بخوانید.

  • برای انتقال پول به کیف پول بیت کوین، قسمت بالا سمت راست روی سه خط کلیک کنید و روی Withdraw BTC کلیک نمایید. سپس آدرس یکی از شبکه های اجتماعی خود را بدهید.
  • در صورت ثبت نام در نرم افزار، هر جای دیگر با هر سیستم دیگر نیز می توانید با برنامه کار کنید و در حساب خود بیت کوین رایگان دریافت نمایید.
  • در صورت استفاده از لپ تاپ برای دریافت بیت کوین رایگان با این نرم افزار، در صورتی که بیش از حد لپ تاپ روشن نماند، هیچ مشکلی به وجود نمی آید. همزمان با کارهای روزمره می توانید استخراج کرده، بیت کوین رایگان بگیرید اما لپ تاپ را برای مدت طولانی به منظور این کار روشن نگذارید.

 

 

 

مطالب پربازدید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
عنوان مقاله
معرفی و دانلود اپلیکیشن دریافت بیت کوین رایگان در حین کار با لپ تاپ
توضیحات
بدون پرداخت پول و بدون صرف وقت اضافه بیت کوین رایگان دریافت می کنید. برنامه CryptoTab در قالب یک بروزر طراحی شده که پس از نصب به گوگل کروم فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر متصل می شود. برای دریافت بیت کوین رایگان کافی است بروزر خود را باز کنید و مثل همیشه مشغول کارهای شخصی خود شوید.
نویسنده
ناشر
آرمانی
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *