5 اپلیکیشن اندرویدی برای دریافت ساتوشی رایگان + کد جایزه

اشتراک با دوستان

امروزه صدها نوع اپلیکیشن و برنامه های کاربردی وجود دارد که به شما ساتوشی رایگان یا انواع دیگر ارزهای دیجیتال رایگان پرداخت می کند.  (هر بیت کوین 100 میلیون ساتوشی است.) به این برنامه ها اصطلاحا فاست ( faucet ) می گویند. چراکه اولین نرم افزاری که با این مدل کسب و کار ساخته شد بیت کوین فاست ( The Bitcoin Faucet ) نام داشت و توسط گاوین اندرسون در سال 2010 طراحی شد. در این اپلیکیشن ها شما با انجام یک سری وظایف (که اغلب سرگرم کننده است) ساتوشی رایگان و یا حتی اتریوم رایگان دریافت می کنید. این کارها شامل کلیک کردن روی بنرهای تبلیغاتی یا تکمیل کردن تصاویر کپچا است. در ادامه با 5 اپلیکیشن رایگان که به شما ساتوشی رایگان می دهد آشنا شوید.

ساتوشی رایگان

1 – Storm Play

استورم پلی که قبلا بیتمارکر نیز گفته می شد، اپلیکیشن رایگانی است که هر 30 دقیقه در ازای انجام کارهای محول شده به شما ساتوشی رایگان و یا اتریوم رایگان می دهد. در مقایسه با اپلیکیشن های دیگر دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند است. یک سری پیشنهادها نیز در این اپ ارائه می شود که  می تواند جوایز خوبی را به همراه داشته باشد. همچنین در این اپ یک تابلو رده بندی مشخص شده که می توانید با دوستان خود رقابت کنید. برای ثبت نام فقط یک آدرس ایمیل و آدرس کیف پول بیت کوین شما نیاز است. در هنگام ثبت نام با وارد کردن کد ZCS7AS  می توانید ساتوشی رایگان در همان ابتدا دریافت کنید.

 

2 – BitcoinCash Farm

بیت کوین کش فارم یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای دریافت بیت کوین کش رایگان است. مقدار پرداخت در این اپ 200 ساتوشی در هر 30 دقیقه است. زمانی که حساب شما به 20 هزار ساتوشی برسد می توانید کل مبلغ را به کیف پول بیت کوین کش خود منتقل کنید. ظاهر اپ بسیار جالب است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر 30 دقیقه یکبار در محل مشخص شده کلیک کنید.

 

3 – Bitcoin Farm

این اپ نیز هر 30 دقیقه مقدار مشخصی ساتوشی رایگان به شما پرداخت می کند. در این برنامه برای دریافت ساتوشی باید روی تصاویر تبلیغاتی کلیک کنید و ویدیو های تبلیغاتی ببینید. پرداخت های این اپ شنبه و یکشنبه هر هفته است. البته حداقل مقدار حساب شما باید 20 هزار ساتوشی باشد تا به کیف پول بیت کوین شما منتقل گردد.

 ساتوشی رایگان بیت کوین فارم

4 – BTC Safari

این اپلیکیشن یکی از اپ های اندرویدی فاست است که هر 15 دقیقه و هر بار 400 ساتوشی با شما پرداخت می کند. کار با اپ ساده و جالب است. برای ثبت نام فقط آدرس ایمیل و حساب کیف پول بیت کوینی نیاز است.

 

5 – Bitclaim

بیت کلیم نیز یک اپلیکیشن اندرویدی رایگان از نوع فاست است که هر 30 دقیقه ساتوشی رایگان هدیه می دهد. پرداخت های این اپ جمعه ها است و با هر دستگاه فقط یک اکانت می توانید داشته باشید.

ساتوشی رایگان بیت کلیم

*برای دانلود اپلیکیشن های دریافت ساتوشی رایگان به گوگل پلی یا بازار مراجعه کنید.

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
5 اپلیکیشن اندرویدی برای دریافت ساتوشی رایگان + کد جایزه
عنوان مقاله
5 اپلیکیشن اندرویدی برای دریافت ساتوشی رایگان + کد جایزه
توضیحات
امروزه صدها نوع اپلیکیشن و برنامه های کاربردی وجود دارد که به شما ساتوشی رایگان یا بیت کوین رایگان پرداخت می کند.  (هر بیت کوین 100 میلیون ساتوشی است.) به این برنامه ها اصطلاحا فاست ( faucet ) می گویند. در این اپلیکیشن ها شما با انجام یک سری وظایف (که اغلب سرگرم کننده است) ساتوشی رایگان و یا حتی اتریوم رایگان دریافت می کنید.
نویسنده
ناشر
آرمانی
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *