اولین ارز دیجیتال بومی در ارومیه

اشتراک با دوستان

اولین ارز دیجیتال بومی با نام دریک Drick به زودی در آذربایجان غربی و به همت شرکت تعاونی فناوری اطلاعات و کسب و کار امید رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، موسس شرکت تعاونی فناوری اطلاعات و کسب و کار امید در خلال همایش خوداشتغالی و کسب و کار فضای مجازی با محوریت ارز دیجیتال بومی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال از ارز دیجیتال بومی آذربایجان غربی با نام دریک خبر داد.

عرب خدایی با اشاره به ظرفیت های آذربایجان غربی در حوزه فناوری اطلاعات گفت:

بزرگ‌ترین گروه انیمیشن و گیم سازی کشور در آذربایجان غربی شکل‌گرفته اما تا به حال معرفی و توجه خوبی به این موضوع صورت نگرفته است. متأسفانه به دلیل عدم پرداخت به این موضوع و حمایت‌های ناکافی شاهد مهاجرت این افراد از آذربایجان غربی هستیم.

همچنین در ارتباط با ارز دیجیتال بومی اضافه کرد:

این ارز دیجیتال بومی تولیدشده توسط شرکت تعاونی فناوری اطلاعات و کسب و کار امید با نام DRICK به‌زودی عمومی خواهد شد و علت نام‌گذاری آن هم به دلیل نام‌گذاری اولین سکه تاریخی دنیا بوده است.

وی در ادامه از امکان تبادل این ارز بومی با سایر ارزهای دیجیتال خبر داد و گفت:

بیشترین هدف ما نگاه به ایرانیان مقیم سایر کشورها است تا انتقال ثروت و دارایی آنها به داخل ایران به‌راحتی از طریق ارز دیجیتال انجام شود.

 

 

مطالب پربازدید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
اولین ارز دیجیتال بومی در ارومیه
عنوان مقاله
اولین ارز دیجیتال بومی در ارومیه
توضیحات
اولین ارز دیجیتال بومی با نام دریک Drick به زودی در آذربایجان غربیذ و به همت شرکت تعاونی فناوری اطلاعات و کسب و کار امید رونمایی می شود.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *