شبیه سازی اولین تراکنش قانونی بیت کوین در ایران

اشتراک با دوستان

در هشتمین همایش بانکداری دیجیتال و نظام های پرداخت، پلتفرم تبادل رمز ارز آرمانی رونمایی شد. به مناسبت مقارن شدن این موضوع با انتشار پیش نویس ضوابط رمزارزها، اولین تراکنش قانونی بیت کوین در ایران با پیام صلح و آزادی در شبکه بلاک چین و با شرایط ذکر شده در پیش نویس، شبیه سازی شد.

همزمان با انتشار پیش نویس ضوابط فعالیت در رمزارزها و مجاز شدن خرید و فروش رمزارزهای جهان روا (بیت کوین، اتریوم و . . .)، صرافی آرمانی نتیجه یک سال کار تخصصی خود را به شکل پلتفرم آرمانی ارائه کرد.

تقریبا از اوایل 1396 یک تیم قدرتمند متشکل از جوانان تحصیل کرده در حوزه های فنی، حقوقی و مارکتینگ پروژه آرمانی را با هدف ایجاد زیرساخت های رمز ارزی بر پایه بلاک چین آغاز کرد. تیم آرمانی با بهره گیری از به روز ترین متدهای برنامه نویسی و مالی، محصولاتی را برای استفاده مردم ایران تدارک دیده است. یکی از این محصولات پلتفرم تبادل رمز ارز بر پایه بلاک چین می باشد که با رعایت ضوابط بانک مرکزی برای مبارزه با پولشویی و شناسایی مشتری طراحی شده است.

این پلتفرم از از دو بخش خرید آسان و تبادل حرفه ای تشکیل شده که در بخش خرید آسان بیش از 100 نوع رمزارز با ریال ایران قابل خریداری است و همچنین در این بخش امکان فروش رمزارز و تبدیل آن به ریال نیز فراهم شده است.

در بخش حرفه ای با طراحی منحصر به فرد، امکان خرید و فروش رمزارزهای مرجع بین افراد ایجاد شده که در آن هر شخصی می تواند از شخص دیگر، رمزارز مورد نظر خود را با قیمت دلخواه بخرد یا بفروشد. در این بخش تمام مسائل امنیتی رعایت شده تا کاربران با خیال راحت اقدام به خرید و فروش کنند. از دیگر قابلیت های شاخص این پلتفرم، خرید و فروش بر اساس دلار و رمز ارز آرمانی است که کاربران را از نوسانات ارزی مصون می کند و خروج ارز را به حداقل می رساند. لازم به ذکر است که پلتفرم آرمانی تمام تست های امنیتی را پشت سر گذاشته و طبق ضوابط جدید بانک مرکزی اولین صرافی مجهز به پلتفرم تبادل رمز ارز می باشد.

مصادف شدن افتتاح پلتفرم آرمانی و انتشار پیش نویس رمز ارزها، موجب شد که اولین تراکنش قانونی بیت کوین با سامانه آرمانی به صورت نمادین انجام گردد و پیام صلح و آزادی را با نام ایران در سراسر شبکه بیت کوین منتشر کند. جزئیات این تراکنش در ادامه آمده است.

 

آیدی تراکنش:

882ef7ce7ba5956deb90f83e3679124cc22dbf6b2c86f8025fe1527445349829

متن پیام:

Frst Iran legal btc tx for Freedom&Peace

ترجمه پیام:

“اولین تراکنش قانونی بیت کوین در ایران برای صلح و آزادی”

 

Frst Iran legal btc tx for Freedom&Peace

 

مشاهده جزئیات تراکنش در سایت smartbit

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *