حضور صرافی رمز ارز آرمانی در مهم ترین همایش بانکداری کشور

اشتراک با دوستان

صرافی رمز ارز آرمانی به عنوان مبتکر روش های نوین مبادلات مالی بین المللی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور خواهد یافت.

صرافی آرمانی با هدف معرفی ظرفیت ها و محصولات خود در حوزه ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین با رویکرد تسهیل مبادلات برون مرزی برای کسب و کار های کوچک و متوسط، در این همایش حضور فعال دارد. لازم به ذکر است که صرافی رمز ارز آرمانی به عنوان برگزیده طرح نواندیشان فناوری های مالی در همایش بانکداری امسال شرکت می کند.

آرمانی این همایش را یک فرصت مناسب برای تعامل مستقیم با کسانی می داند که دغدغه مبادله ارزی دارند. این افراد می تواند شامل بازرگان ها، گردشگران، دانشجویان، فریلنسرها و حتی علاقه مندان به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، باشد.

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در سالن همایش های برج میلاد با حضور محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی و علی دیواندری، رییس پژوهشکده پولی و بانکی برگزار می گردد. برای اطلاع از آخرین خبرهای همایش بانکداری الکترونیک به بخش خبرنامه همایش بانکداری مراجعه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *