همکاری کاردانو و COTI و افزایش قیمت توکن ADA

اشتراک با دوستان

مؤسسه کاردانو یک سیستم پرداخت رمز ارزی جدید به نام AdaPay راه‌اندازی کرده است. هدف از این سیستم پرداخت کمک به فروشندگان و دارندگان رمز ارز ADA است. توکن ADA ارز دیجیتال کاردانو است که توانسته در بین 20 دارایی مجازی برتر دنیا قرار گیرد.

این سیستم پرداخت با همکاری شرکت فعال در حوزه فین‌تک به نام COTI ساخته شده است. به گفته‌ی مسئولین کاردانو، AdaPay به فروشندگان این امکان را می‌دهد که توکن ADA دریافت کنند و سپس و آن را به 35 ارز ملی مختلف تبدیل کنند. نکته‌ی جالب دیگر این است که افراد می‌توانند مستقیماً پول دریافتی را به حساب بانکی خود انتقال دهند.

توکن ADA درحال حاضر، رتبه‌ی 11 بازار رمز ارز را به خود اختصاص داده و در قیمت0.042 دلار مورد معامله قرار می‌گیرد. در هفته‌ی گذشته توکن ADA رشدی 12 درصدی را مشاهده کرده و بعد از انتشار خبر مربوطه رشدی 8 درصدی داشته است. البته، قیمت فعلی توکن ADA همچنان 3 درصد کمتر از ارزش ماه گذشته است و نسبت به 12 ماه گذشته نیز تغییری را تجربه نکرده است.

نمودار قیمت توکن ADA
نمودار قیمت ADA

خبر ساخت درگاه پرداختی AdaPay در اواخر ماه اکتبر توسط مؤسسه کاردانو منتشر شد. فروشندگان می‌توانند این درگاه را مستقیماً به وب‌سایت خود اضافه کنند.

این درگاه پرداختی AdaPay، درواقع ماحصل توسعه‌ی سیستم پرداخت جهانی COTI است. این نسخه توسعه داده شده می‌تواند خدمات مالی گسترده‌تری به کاربرانش ارائه دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به ارائه خدمات یا دریافت پیش‌پرداخت کارت‌های اعتباری اشاره کرد.

به گفته‌ی مؤسسه کاردانو: «این ویژگی‌ها برای فروشندگان ADA نیز قابل استفاده است.»

در راستای معرفی این درگاه پرداخت، COTI یک نسخه مغازه دمو نیز ارائه کرده که کاربرد ADA را نشان دهد.

در تحلیلی که به‌تازگی منتشر شد، مارتین ویز مؤسس سازمان رتبه‌دهی ویز و جوان ویلوارد نویسنده همکار رتبه‌دهی ویز هر دو در این مورد صحبت کردند که توکن ADA به راستی که درمیان رمز ارزهای درستی قرار گرفته است. به گفته‌ی آن‌ها:

در این لیست بیت کوین، اتریوم، کاردانو، EOS و یک سری توکن دیگر قرار دارد. روزی فرا خواهد رسید که این پول‌های دیجیتالی می‌توانند همچون دلار، یورو یا ین عمل کنند. آن زمان تنها تفاوت این است که پول‌های دیجیتالی، از شفافیت، کارایی و نظم بیشتری برخوردار خواهند بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *