محققین از رکود آلتکوین تا سال 2020 خبر می‌دهند

اشتراک با دوستان

یک تاجر معروف رمز ارز که پیش‌بینی کرده بود بیت کوین، قبل از هاولینگ جدید (هالوینگ بیت کوین بعدی سال آینده در سال 2020 اتفاق خواهد افتاد) رشدی جدی پیدا خواهد کرد، به تحلیل رمز ارزهای دیگر نیز پرداخته و برای آنها پیش‌بینی‌هایی کرده است. به پپگفته‌ی وی، آلتکوین‌ها درحال ورود به‌دوره‌ای از انباشتگی هستند که تا سال 2020 ادامه خواهد یافت.

فصل آلتکوین

تاجر معروف رمز ارز که مون اورلرد نام دارد، فعالیتی جدی در رسانه‌های اجتماعی دارد و اخیراً در توییترش درمورد آلتکوین‌ها صحبت کرد و گفت معتقد است این رمز ارزها به دوره‌ای از انباشتگی وارد می‌شوند.

آلتکوین

اورلرد عملکرد بیت کوین در مقایسه با دلار را میان سال‌های 2012-2015 بررسی کرد، و با مقایسه آن با عملکرد بازار آلتکوین در سال‌های 2016 تا 2019، و به این نتیجه رسید که این انباشتگی آلتکوین تا سال 2020 ادامه پیدا خواهد کرد. و انتظار می‌رود که بعد از آن بازار آلتکوین با افزایش قیمت روبه‌رو شود.

در ژانویه گذشته، مون اورلرد در بیانیه‌ای اعلام کرد که بیت کوین قبل از تاریخ هالوینگ افزایش قیمت پیدا خواهد کرد. برطیق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، هالوینگ بعدی بیت کوین قرار است در ماه می سال 2020 انجام شود. اتفاقاتی که در آپریل سال 2019 افتاد، نشان داد که پیش‌بینی تاجر ما درست بوده و قیمت بیت کوین واقعاً افزایش پیدا کرد.

آلتکوین

از ماه اپریل تاکنون، قیمت بیت کوین نزدیک به 170 درصد افزایش پیدا کرده و حدود 11200 دلار معامله می‌شود.

زمان سختی برای آلتکوین ها

با توجه به افزایش قیمت بیت کوین، به‌نظر می‌رسد که شرایط آلتکوین ها چندان مطلوب نیست و مخصوصاً در مقایسه با معاملات بیت کوین، زمان دشواری را پشت سر می‌گذارند. بسیاری از افراد پول زیادی در این مورد از دست داده‌اند.

رشد قیمتی که بیت کوین داشته باعث شده تا با سرعت زیادی آلتکوین‌ها را پشت سر بگذارد. بسیاری از آلتکوین‌های بزرگی که سهم خوبی در بازار رمز ارز داشتند، مدتی است که با افت مواجه شده‌اند.

درنهایت واقعاً نمی‌توان نظری قطعی داد و باید دید با گذر زمان شرایط آلتکوین‌ها چه تغییری می‌کند. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *