وضعیت بایننس کوین بعد از هک

اشتراک با دوستان

بایننس کوین پس از انتشار خبر هک شدن صرافی بایننس در کمتر از 24 ساعت حدود 4 درصد افت قیمت داشت و از 22 به 20 دلار رسید. امروز پس از گذشت چهار روز از هک، همچنان با افت و خیز در محدوده 19 دلار معامله می شود.

بایننس کوین، رمزارز اختصاصی صرافی بایننس است که سال 2019 میلادی را با قیمت 5 دلار آغاز کرد و در سه ماهه گذشته رشد 190 درصدی را تجربه نموده است. در 20ام آوریل قیمت 24 دلار را لمس کرد و تیتر یک اخبار ارزهای دیجیتال شد. در این مدت سه ماهه، با جذب حدود 2 میلیارد دلار سرمایه، توانست خود را به رتبه هفتمین رمزارز بر اساس سرمایه کل برساند.

اما با وقوع هک بزرگ 40 میلیون دلاری بایننس در هفته گذشته، این روند صعودی متوقف شد و بایننس کوین متاثر از این اتفاق افت ارزش داشت. در ادامه بررسی مختصری بر این کوین با ارزش خواهیم داشت.

قبل از این اتفاق، بایننس کوین با مقاومت 24 دلار روبه رو بود که نزدیک ترین مقاومت کنونی آن 22 دلار می باشد. از طرفی سطوح حمایتی آن 18.8 و 17.8 است که احتمالا در صورت شسکته شده تا قیمت 15 دلار نیز افت خواهد داشت. شاخص RSI بایننس کوین در حال حاضر در حدود 50 است که نشان دهنده برتری عرضه بر تقاضاست.

وضعیت بایننس کوین بعد از هک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *