رشد و بلندپروازی صرافی بایننس تا کجا ادامه خواهد داشت

اشتراک با دوستان

صرافی بایننس بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز دنیا، به‌عنوان برترین «نماینده ارشد» (Super Representative) یا SR در اکوسیستم ترون (TRX) انتخاب شد.

به گزارش Tronscan، بایننس برای آنکه بالاترین امتیاز را بگیرد، به 12 بیلیون رأی نیاز داشته است. درحال‌حاضر، شبکه زنجیره بلوکی Sesameseed.org بعد از بایننس و در رتبه‌ی دوم، و BeatzCoin در رتبه‌ی سوم لیست نمایندگان ارشد یا SR ها قرار دارند.

راه‌اندازی سیستم استیکینگ TRX در صرافی بایننس

بایننس در هفته گذشته اعلام کرد که قرار است استیکینگ TRX در اول اکتبر شروع شود. پاداش‌های این استیکینگ از اول نوامبر تا پنجم نوامبر تخمین زده خواهد شد. برطبق گفته‌ی بایننس، سیستم هر ماه با یک استراتژی مشخص کار می‌کند.

این رویداد در پی راه‌اندازی سرویس استیکینگ بایننس رخ داد. براساس این رویداد، کاربران صرافی بایننس می‌توانند بدون استفاده از نودهای خود، توکن‌های خود را سپرده‌گذاری و پاداش استیکینگ دریافت کنند.

نگه‌داری 12 بیلیون RTX توسط بایننس

میشا لدرمن مدیر اجرایی BeatzCoin در توییتر خود بیان کرد که صرافی بایننس حدود 12 بیلیون TRX را برای خود نگاه داشته و این میزان، تقریباً یک ششم کل توکن TRX است که از چرخه خریدوفروش خارج کرده است.

ارتقا صرافی بایننس به برترین SR باعث شده تا حسادت افراد بسیاری برانگیخته شود و بحث‌های زیادی را در توییتر راه انداخته است. لدرمن نگاهی تحلیل‌گرایانه به بایننس و موقعیت برترش دارد، و فکر می‌کند این نگه‌داری توکن بازاری گاوی برای قیمت TRX ایجاد می‌کند. بااین‌حال، بسیاری دیگر وجود دارند که نسبت به این عمل «باز خرید» توسط یک بازیکن قدر، نگرانی‌هایی دارند.

برطبق تحلیل Coin360، در زمان انتشار این خبر، توکن TRX رتبه‌ی چهاردهم بازار رمز ارز را داشت و در همان روز رشدی 6.5 درصدی را تجربه کرد.

جاستین سان مدیرعامل و مؤسس ترون، در اوایل این ماه درمورد مکانیزم اثبات سهام ترون صحبت کرد. به گفته‌ی وی، این مکانیزم بر یک «سیستم پاداش استیکینگ نامتمرکز و عادلانه» تمرکز دارد. هدف این سیستم درگیر کردن هرچه بیشتر کاربران و شرکت‌هایی چون صرافی‌ها، و کیف پول‌ها است.

علاوه بر این، سان درمورد برنامه‌ریزی مجدد رویداد خیریه‌اش نیز صحبت کرد. این رویداد قرار بود با همکاریBerkshire Hathway و وارن بافت انجام شود.

جاستین سان که این مزایده‌ی خیریه را در ماه جوئن از ebay برنده شده بود، مجبور شد به دلایل پزشکی آن را به تأخیر بیندازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *