سرنوشت بیت کوین در سال 2019 چه می شود؟

اشتراک با دوستان

بیت کوین بر خلاف سال 2017 ، سال گذشته میلادی را با فراز و نشیب های زیاد و یک کاهش کلی تجربه کرد تا اینکه به کمترین مقدار خود در اواسط دسامبر 2018 رسید. اما اکنون که وارد سال نو میلادی شده ایم، بیت کوین روزهای خوش را دوباره خواهد دید یا به قهقرا خواهد رفت؟ کارشناسان و افراد موثر بازار ارز دیجیتال پیش بینی های مختلفی درباره سرنوشت بیت کوین در سال 2019  ارائه کرده اند که در سایت آرمانی به آن ها پرداخته می شود.

در بدبینانه ترین پیش بینی، کالوین آیر موسس شبکه بیت کوین کش، اعتقاد دارد ارزش بیت کوین در سال 2019 به صفر می رسد. دلیل این ادعای خرس وار را ظهور تکنولوژی های پیشرفته تر بیان می کند. ارز های دیجیتالی که به مراتب سریع تر کم هزینه تر و مقیاس پذیر تر از شبکه بیت کوین عمل می کنند.

دیوید توماس مدیرعامل GlobalBlock قیمت بیت کوین را در سال 2019 بین 8000 تا 10000 دلار پیش بینی می کند. مایک نوتراگز میلیاردر و موسس Galaxy Digital کمی راجع به پتانسیل رشد بیت کوین خوش بین تر است. او اعتقاد دارد که ارزش بیت کوین به 20 هزار دلار در سال 2019 خواهد رسید. سانی سینگ مدیر بازرگانی شرکت Bitpay با نوتراگز هم عقیده است و 20 هزار دلار را افق پیش روی بیت کوین در سال جدید میلادی می داند.

سرنوشت بیت کوین در سال 2019 چه می شود؟

 

تام لی مدیر عامل شرکت خدمات مالی Fundstrat یک پیش بینی غیرقابل باور برای سال 2018 داشت و به وقوع نپیوست. او گفته بود تا پایان سال 2018 قیمت بیت کوین به 15 هزار دلار می رسد که اینچنین نشد. اما او همچنان به آینده بیت کوین خوش بین است و می گوید که ارزش بیت کوین به 36 هزار دلار خواهد رسید.

دونالد بولر مبدع و موسس کوین الاستوس (ela) معتقد است که بازار همیشه به مرور هیجیانات خود را پایدار می کند و خطاب به تریدر ها می گوید که اکنون زمان موج بازی است و نه خروج از بازی.

اندری الکین مدیرعامل آزمایشگاه بلاک چین Snark.art می گوید علی رغم اینکه با کاهش ارزش بازار بسیاری از استارآپ ها از بازار خارج شده اند اما ارز دیجیتال یک تکنولوژی جدید یا یک سرمایه نوین است که به این زودی نابود نخواهد شد.

منبع

 

بیشتر بخوانید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
سرنوشت بیت کوین در سال 2019 چه می شود؟
عنوان مقاله
سرنوشت بیت کوین در سال 2019 چه می شود؟
توضیحات
کارشناسان و افراد موثر بازار ارز دیجیتال پیش بینی های مختلفی درباره سرنوشت بیت کوین در سال 2019  ارائه کرده اند که در سایت آرمانی به آن ها پرداخته می شود.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *