بیت کوین به 1500 دلار می رسد!

اشتراک با دوستان

بر خلاف سال 2017 که بهار رمز ارز ها بود، امسال فصل برگریزان ارزهای دیجیتال شد. بیت کوین، سلبریتی ارزهای دیجیتال، در یک هفته 30 درصد افت ارزش داشت. کارشناسان بلومبرگ گفته اند، این تراژدی ادامه دارد و قیمت بیت کوین به 1500 دلار می رسد.

هفته گذشته، بازار ارزهای رمزنگاری شده با یک سراشیبی تند روبه رو شد. بیت کوین و اغلب ارزهای دیگر مانند ریپل، اتریوم، بیت کوین کش و . . . تا 30 درصد هم کاهش ارزش داشتند. بیت کوین از قیمت 6300 به حدود 4350 دلار (کمترین قیمت خود در سال جاری) رسید و بیش از 20 میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال خارج شد.

بلومبرگ در گزارشی از کاهش ارزش بیت کوین تا 1500 دلار نیز خبر داده و این اتفاق را به جنگ اخیر بیت کوین کش ارتباط می دهد. یکی از فعالان رمز ارزی در این باره اعتقاد دارد که هر یک از ورژن های بیت کوین کش که با مشکل مواجه شود باعث نابودی بیت کوین می گردد. و این همه ماجرا نیست. شرکت سخت افزاری Nvidia  از روند نزولی فروش دستگاه و قطعات ماینینگ خبر داده است. این موضع نشان دهنده کاهش ماینرها و اشباع تقاضا برای استخراج رمز ارزهاست.

در همین شرایط یکی از فعالان اقتصادی آمریکا و صاحب شرکت مشاوره مالی Fundstrat  اعتقاد دارد تا پایان سال قیمت بیت کوین به 15000 دلار می رسد و دلیل خود را برای این پیش بینی ورود موسسات مالی زیادی به بازار رمز ارزها اعلام می کند. این موسسات و کسب و کارهای مبتنی بر بلاک چین روبه افزایش هستند و با یک افت ارزش دچار تزلزل می شوند اما کار خود را ادامه می دهند.

کانال تلگرامی آرمانکس

پیش بینی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بسیار پیچیده است و به معیارهای مختلفی بستگی دارد. نظر شما درباره آینده بیت کوین چیست؟

 

مطالب پربازدید:

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *