معرفی چند کتاب در زمینه‌ی آموزش بیت کوین

اشتراک با دوستان

امروزه کتاب‌های مختلفی درمورد آموزش بیت کوین منتشر شده و افراد به‌دنبال یادگیری تمام مراحل مربوط به رمز ارز ها هستند. برخی از این منابع، سایت‌های اینترنتی هستند که هر روز بیش از روز قبل مطالب مرتبط در این زمینه را منتشر می‌کنند. اما کتاب‌ها منابع معتبر دیگری هستند که با خواندن آن‌ها می‌توانید دانش خود را در زمینه‌ی بیت کوین و رمز ارزها افزایش دهید.

بیت کوین اولین رمز ارزی بوده است که پا به دنیای واقعی گذاشت. با ظهور بیت کوین، دنیای اقتصاد توانست با زیبایی ارزهای دیجیتال و فرصت‌های بیشمار آن آشنا شود. در این مقاله 6 کتاب برتر دنیا درمورد آموزش بیت کوین را به شما معرفی می‌کنیم.

1- بیت کوین به گنجشک اول خواهد رسید: راهنمایی جامع برای بیت کوین

نویسنده: اندرو کی.کوری

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

اگر به‌دنبال آموزش بیت کوین هستید و تازه با رمز ارز آشنا شده‌اید، کتاب بیت کوین گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. این کتاب نگارش روانی دارد و با خواندن آن می‌توانید به تمام سؤالات ذهن خود پاسخ دهید. با مطالعه‌ی این کتاب متوجه خواهید شد که این کتاب بیت کوین نه تنها درمورد این رمز ارز، بلکه درمورد فناوری زنجیره بلوکی، ICO، رمز ارز ها و اتریوم نیز صحبت می‌کند. در آغاز، این کتاب با معرفی بیت کوین و تاریخچه ارز دیجیتال شروع می‌کند. در ادامه استخراج بیت کوین، کیف پول بیت کوین و نکات کلیدی در سرمایه‌گذاری بیت کوین آموزش داده می‌شود.

بخشی از کتاب آموزش بیت کوین

این یک کتاب عالی برای تازه‌کارها است. متن روان و قابل‌فهم این کتاب حتی برای کسانی که در این حوزه تخصصی ندارند نیز قابل درک است. بهترین نکته درمورد کتاب این است که با دقت زیاد به تمام جزئیات ریز می‌پردازد و با سرفصل‌هایی واضح درمورد آموزش بیت کوین توانسته محتوایی جامع برای تمام افراد آماده کند.

2- بیت کوین برای همه

انتشارات پریپتو

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

کتابی دیگر در زمینه‌ی آموزش بیت کوین و رمز ارز که برای تازه‌کارها نوشته شده است. همان‌طور که از نام کتاب نیز مشخص است، حتی افرادی که درمورد بیت کوین هیچ‌گونه اطلاعی ندارند نیز می‌توانند با مطالعه‌ی این کتاب به رضایت برسند. امروزه با کمی جستجو می‌توان اطلاعات گسترده‌ای درمورد رمز ارز ها و بیت کوین در اینترنت پیدا کرد. این نکته‌ی مثبتی است، اما نکته‌ی منفی این است که فرد نمی‌داند به کدام یک از راهکارها می‌تواند واقعاً اعتماد کند. در این کتاب بیت کوین تلاش شده تا زیروبم بازار بیت کوین به مردم آموزش داده شود. همچنین، در این کتاب درمورد نحوه‌ی کارکرد زنجیره بلوکی، سیستم نامتمرکز آن، خریدوفروش‌های فرد-به-فرد و نحوه‌ی تراکنش‌ها توضیح داده شده است. ترجمه‌ی فارسی این کتاب در ایران نیز موجود است.

بخشی از کتاب آموزش بیت کوین

در پایان خواندن این کتاب بیت کوین، شما چهار نکته را یاد خواهید گرفت: اول، نقاط مثبت و منفی بازار بیت کوین؛ دوم، نحوه‌ی جلوگیری و حفاظت از خود دربرابر سرقت و کلاه‌برداری؛ سوم، چگونگی استفاده از کیف پول بیت کوین؛ و چهارم، نحوه‌ی تجارت با بیت کوین.

3- آموزش بیت کوین از سطحی تا حرفه‌ای: راهنمایی جامع برای رمز ارز و فناوری زنجیره بلوکی

نویسنده: کریستین نیومن

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

اگر با مفهوم نقشه‌ی ذهن آشنا باشید می‌دانید که فرد می‌تواند در یک لحظه از یک موضوع به سوی تعدادی موضوع دیگر کشیده شود و ذهن به‌دنبال کشف موضوعات مختلف است. این کتاب بیت کوین درست شبیه به نقشه‌ی ذهن عمل می‌کند. در این کتاب نه‌تنها درمورد اصول پایه بیت کوین خواهید خواند، بلکه حتی از موضوعات مشابه دیگری که ممکن است در این زمینه ذهن شما را درگیر کرده باشد، مطلع شوید. در این کتاب بیت کوین مخاطب با تمام مراحل از «الف» تا «ی» بیت کوین آشنا می‌شود و یاد می‌گیرد چگونه خرید کند، چگونه سرمایه‌گذاری کند و چگونه از سرمایه‌ی خود سود بدست آورد.

بخشی از کتاب آموزش بیت کوین

کسانی که این کتاب را مطالعه کرده‌اند توانسته‌اند نکات خوبی یاد بگیرند و از آن‌ها در تجارت خود استفاده کنند. شما نیز با خواندن این کتاب بیت کوین می‌توانید به عمیق‌ترین سؤالات خود درمورد بیت کوین پاسخ دهید.

4- بیت کوین: آخرین مرجع برای ورود به دنیای بیت کوین؛ استخراج بیت کوین، سرمایه‌گذاری بیت کوین، فناوری تکنولوژی، رمز ارز

نویسنده: ایکویا تاکاشیما

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

این کتاب به مخترع بیت کوین ساتوشی ناکاموتو و اینکه چگونه توانست دنیای اقتصاد جهان را در سال 2008 دگرگون کند می‌پردازد. در این کتاب بیت کوین درمورد اختراع بیت کوین، جادوی آن، پذیرش آن توسط دنیا، اقتصاد کشورها و نظر کشورهای مختلف درمورد ارز دیجیتال خواهید خواند. تفاوتی در این کتاب نسبت به کتاب‌های پیشین وجود دارد و آن اینکه علاوه بر توضیح درمورد ماهیت چیستی بیت کوین، درمورد چرایی آن و نحوه‌ی تغییر و انتقال اقتصاد دنیا نیز مطالعه خواهید کرد.

بخشی از آموزش کتاب بیت کوین

این کتاب بیت کوین برای تازه‌کارها تدوین شده و در سطوح حرفه‌ای سخن چندانی برای گفتن ندارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به قدر کافی در مورد بیت کوین اطلاع دارید، پس این کتاب چندان نمی‌تواند توجه شما را جلب کند. اما اگر به‌دنبال آگاهی از تاریخچه‌ی این ارز و نگاه دنیا و اقتصاد جهان به آن هستید، می‌توانید مطالعه‌ی خود را از این کتاب آغاز کنید.

5- اصول حرفه‌ای شدن در بیت کوین برای تازه‌کارها: فناوری رمز ارز و بیت کوین، استخراج، سرمایه‌گذاری و تجارت

نویسنده: الن تی. نورمن

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

آموزش بیت کوین در یک مرحله انجام نمی‌شود و گام‌های مختلفی دارد. اگر تازه‌کار هستید این کتاب برای شماست. اما چرا؟ چون قبل از اینکه بخواهید کتاب‌های پیشرفته‌تر در این زمینه را مطالعه کنید، شما با خواندن این کتاب به یک فرد حرفه‌ای در حیطه‌ی بیت کوین تبدیل شده‌اید. در آغاز این کتاب درمورد بیت کوین و انقلابی که در دنیای اقتصاد ایجاد کرد، توضیح داده شده است. در دو سال گذشته مفهوم پول بسیار تغییر کرده است و ارز دیجیتال و رمز ارزها درک جدیدی از اقتصاد ایجاد کرده‌اند. در این کتاب شما می‌توانید با سخنی شیوا و کاملاً قابل‌فهم تمام مراحل کار با بیت کوین را بیاموزید.

بخشی از آموزش کتاب بیت کوین

کتابی که در دست دارید نکات بسیاری درمورد بیت کوین به شما خواهد آموخت: چگونه با بیت کوین تراکنش مالی داشته باشید، بیت کوین های خود را در کجا نگه‌داری کنید، چگونه بیت کوین بخرید و با آن سرمایه‌گذاری کنید، چگونه بیت کوین دریافت کنید، استخراج بیت کوین چیست، و چگونه از امنیت و ایمنی بیت کوین مطمئن شوید.

6- بیت کوین: آخرین نکات حرفه‌ای؛ هرآنچه نیاز دارید درمورد سرمایه‌گذاری در بیت کوین، زنجیره بلوکی، رمز ارز ها، و آینده‌ی اقتصاد بدانید.

نویسنده: ساموئل ریز

آموزش بیت کوین

نقدی بر کتاب

این کتاب بیش از آنکه برای تازه‌کارها باشد، نکاتی حرفه‌ای برای افراد خبره‌تر گردآوری کرده است. در این کتاب آموزش بیت کوین بعد از مرور مختصری درمورد چیستی این ارز، نویسنده به‌طور مفصل به ارزهای دیگری چون اتریوم و سایر رمز ارز ها پرداخته و درمورد چگونگی سرمایه‌گذاری و کار با آنها سخن گفته است. به گفته‌ی نویسنده این کتاب، اگر شما در سال 2009 به ارزش 100 دلار بیت کوین خریداری کرده بودید، در سال 2017 معادل 8 میلیون دلار سرمایه داشتید.

بخشی از آموزش کتاب بیت کوین

اگر به‌دنبال یادگیری درمورد بیت کوین هستید، این کتاب گزینه‌ی موردنظر شما است. سرمایه‌گذارانی که تازه وارد صنعت رمز ارز شده‌اند می‌توانند پول درآوردن با بیت کوین را در اینجا بیاموزند.

خلاصه مطلب
معرفی چند کتاب در زمینه‌ی آموزش بیت کوین
عنوان مقاله
معرفی چند کتاب در زمینه‌ی آموزش بیت کوین
توضیحات
امروزه کتاب‌های مختلفی درمورد آموزش بیت کوین منتشر شده و افراد به‌دنبال یادگیری تمام مراحل مربوط به رمز ارز ها هستند. برخی از این منابع، سایت‌های اینترنتی هستند که هر روز بیش از روز قبل مطالب مرتبط در این زمینه را منتشر می‌کنند. اما کتاب‌ها منابع معتبر دیگری هستند که با خواندن آن‌ها می‌توانید دانش خود را در زمینه‌ی بیت کوین و رمز ارزها افزایش دهید.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *