سوزاندن بایننس کوین ، 36 میلیون دلار هزینه در پی داشت!

اشتراک با دوستان

بایننس برترین صرافی رمز ارز دنیا اعلام کرد که نهمین دوره از سوزاندن توکن بایننس (BNB) خود را به اتمام رساند. تاکنون نزدیک به 2 میلیون توکن معادل 36 میلیون دلار توکن BNB سوخته شده است. این میزان حدود 20 درصد از یک چهارم سود شرکت را در بر می‌گیرد. طبیعتاً با سوزاندن بایننس کوین و حذف آن از چرخه‌ی موجودی، قیمت BNB باید تغییراتی کند. اما چه تغییراتی؟

بایننس 2 میلیون BNB خود را سوزاند

بایننس با موفقیت توانست نهمین دوره از سوزاندن بایننس کوین را به پایان برساند. در این برنامه تعداد 2.061.888 توکن BNB سوزانده شد. این تعداد ارزشی معادل 36.700.000 دلار داشت. این میزان 20 درصد از یک چهارم سود شرکت بایننس را در بر می‌گرفت. این در حالی است که بایننس توانسته بود در ابتدای کارش به درآمدی 1 بیلیون دلاری برسد.

پیش‌ازاین، آخرین سوزاندن بایننس کوین در ماه جولای اتفاق افتاد و در آن زمان 23.838.000 دلار از چرخه‌ی دارایی بایننس خارج شد.

این نتیجه نشان‌دهنده‌ی رشدی 56 درصدی در سود شرکت است که تنها در سه ماه گذشته شکل گرفته است. در این حین، شرکت بایننس گزینه‌ی قراردادهای آتی بیت کوین را نیز راه‌اندازی کرد. سیستم قراردادهای آتی تاکنون توانسته از سطح پیش‌بینی شده‌ی شرکت نیز فراتر رود و به‌نظر می‌رسد بتواند به سود شرکت اضافه کند.

همچنین، بایننس مدام درحال اضافه کردن سیستم‌های جدید به پلتفرمش است. برای مثال اخیراً سیستم استیکینگ 12 رمز ارز مختلف را برای کاربرانش فراهم کرده است. در این سیستم افراد می‌توانند رمز ارزهای خود را در ازای نرخ بهره‌ای سالیانه استیک کنند. از این طریق کاربران بدون هیچ زحمتی می‌توانند کسب درآمد کنند.

با توجه به همه‌ی اتفاقات سه ماه گذشته و افتی که در رمز ارزها به‌وجود آمده، به‌نظر می‌رسد بایننس توانسته به خوبی وضعیت خود را مدیریت و به سود خود اضافه کند.

آیا قیمت BNB تغییر می‌کند؟

به لحاظ تئوری، زمانی که عرضه‌ی یک دارایی کاهش می‌یابد ولی تقاضای آن تغییری نمی‌کند و یا حتی افزایش می‌یابد، ارزش دارایی افزایش می‌یابد.

از زمان انتشار خبر سوزاندن بایننس کوین ، توکن BNB شاهد افزایش قیمت کمی بوده است.

سوزاندن بایننس کوین

همان‌طور که در نمودار نیز نشان داده شده، قیمت BNB با رشدی اندک به 18 دلار رسیده که نشان‌دهنده رشدی 3 درصدی است. درهرصورت باید منتظر ماند و دید که آیا این توکن می‌تواند به ارزش بیشتری دست پیدا کند یا خیر.

One thought on “سوزاندن بایننس کوین ، 36 میلیون دلار هزینه در پی داشت!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *