کمتر از یک ماه تا عرضه اولیه صرافی کوکوین (KuCoin)

اشتراک با دوستان

مرکز تحقیقات و شرکت COTI برای آنکه بتواند IEO یا عرضه اولیه صرافی خود را بر روی پلتفرم KuCoin Spotlight راه‌اندازی کند، با صرافی رمز ارز محبوب KuCoin شروع به همکاری کرده است. در حقیقت شرکت COTI جزو اولین پروژه‌هایی است که روی پلتفرم Spotlight شروع به کار کرده و توانسته در جذب سرمایه و معرفی خود موفق باشد.

چشم‌انداز بلندمدت شرکت COTI

شرکت COTI در این پروژه‌ی IEO به معرفی پلتفرمی فین تکی پرداخت که در آن شرکت‌ها می‌توانند تمام واسطه‌ها را حذف کنند و سیستم پرداخت مخصوص به خود را داشته باشند. همچنین، در این پلتفرم شرکت‌ها، مراکز تجاری، حکومت‌ها و شبکه‌های پرداخت غیرمتمرکز، می‌توانند تمام ارزها را با استفاده از پروتکل تراست چین (trustchain) به رقم تبدیل کنند.

در حقیقت می‌توان چنین گفت که شرکت COTI ویژگی‌ها و کاربردهای متنوعی به کاربرانش ارائه می‌دهد که به‌راحتی می‌توان آن‌ها را با شرکت‌های پرداختی چون PayPal و Alipay مقایسه کرد. با این ویژگی‌ها شرکت‌ها می‌توانند قوانین پرداختی سیستم خود را وضع کنند و در زمان و پول صرفه‌جویی کنند و در کنار آن بر اطلاعاتشان کنترل داشته باشند.

درعین‌حال، پلتفرم COTI این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد که محصولات فینتکی پیشرفته‌ای در صنعت پرداخت ایجاد کنند. در یکی از مصاحبه‌هایی که با مدیرعامل شرکت COTI انجام گرفت، این فرد از توسعه و رشد عصر فناوری صحبت کرد و معتقد بود که همه چیز از رسانه، خودرو و بازارها به‌سوی دیجیتالی شدن می‌روند:

ما هم دوست داریم که ببینیم پول‌ها نیز به سمت دیجیتال شدن می‌روند. ما دوست داریم شاهد پیشرفت تکنولوژی پشت پول‌ها باشیم. ما می‌خواهیم در دنیایی باشیم که ارسال پول در آن، به‌راحتی ارسال یک ایمیل باشد. پول در مقایسه با IP. ما تلاش می‌کنیم شرکت COTI به چنین تکنولوژی‌ای تبدیل شود. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در ده سال آینده اسم COTI در دنیا وجود داشته باشد و شرکت ما تکنولوژی پشت این موضوع باشد.

IEO یا عرضه اولیه صرافی شرکت COTI

بر طبق برنامه‌ریزی‌های شرکت COTI، IEO یا عرضه اولیه صرافی این شرکت قرار است در تاریخ 24 ماه ژوئن سال 2019 بر روی پلتفرم Spotlight صرافی KuCoin قرار گیرد. به گفته‌ی مدیرعامل این شرکت، تدارکات موردنیاز این شرکت درحال‌حاضر بسیار پایین است و به همین منظور، آن‌ها به استراتژی IEO فکر کردند.

با توجه به مسئله جذب سرمایه‌ی این شرکت، بارگفن مدیرعامل آن بیان کرد که شرکت COTI برای پشتیبانی از فرایند رشد و توسعه‌ی خود، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شده، که سرمایه‌ی موردنیاز خود را ذخیره کند و بتواند به نقشه‌ی موردنظر خود پایبند بماند.

درحال حاضر ما سرمایه‌ی موردنیاز خود را داریم و می‌توانیم برطبق نقشه از برنامه‌های توسعه‌ای خود حمایت کنیم. خوشبختانه ما به رویارویی مناسب و به‌موقع با مشکلات شهرت داریم و تاکنون توانسته‌ایم به وعده‌های خود عمل کنیم. در حقیقت داشتن سرمایه‌ی خوب موضع مهمی است که توانسته به ما کمک کند.

علاوه بر این، مدیرعامل شرکت COTI به موضوع زمان برگزاری IEO اشاره کرد و بیان کرد که زمان این برنامه بسیار مناسب است و با برنامه‌های آن‌ها هم‌خوانی دارد، چراکه تیم COTI به دنبال ثبت‌نام کاربران جدید و به‌جریان انداختن درآمد در شبکه‌اش بوده است.

پلتفرم KuCoin Spotlight

بعد از راه‌اندازیIEO  صرافی Binance که Binance Launchpad نام داشت، پلتفرم KuCoin Spotlight نیز راه‌اندازی شد و اولین پروژه‌ی خود به نام MultiVAC را توانست با موفقیت عملی کند. زمانی که این IEO انجام می‌شد، توکن‌های MTV هرکدام با قیمت 006/0 دلار به فروش رسیدند. به مدت کوتاهی بعدتر، این توکن‌ها با 33 درصد افزایش و به قیمت 008/0 دلار مورد خریدوفروش قرار گرفتند.

بالاترین میزانی که این توکن به فروش رسیده، مبلغ 0125/0 دلار بوده که می‌توان آن را یک رشد قابل محسوس 110 درصدی درنظر گرفت.

پروژه‌ی دیگری که بر روی پلتفرم KuCoin Spotlight قرار گرفت، با نام Trias بود که در 14 ماه می سال جاری انجام شد و پروژه‌ی بعدی با نام Chromia در تاریخ 28 می خواهد بود.

خلاصه مطلب
شرکت COTI: محبوبیت IEO و صرافی KuCoin Spotlight
عنوان مقاله
شرکت COTI: محبوبیت IEO و صرافی KuCoin Spotlight
توضیحات
مرکز تحقیقات و شرکت COTI برای آنکه بتواند IEO یا عرضه اولیه صرافی خود را بر روی پلتفرم KuCoin Spotlight راه‌اندازی کند، با صرافی رمز ارز محبوب KuCoin شروع به همکاری کرده است. در حقیقت شرکت COTI جزو اولین پروژه‌هایی است که روی پلتفرم Spotlight شروع به کار کرده و توانسته در جذب سرمایه و معرفی خود موفق باشد.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *