راه اندازی رشته کریپتو ام بی ای در دانشگاه سئول

اشتراک با دوستان

دانشگاه تکنولوژی و علوم سئول واقع در کره جنوبی رشته ای تحصیلی در زیر مجموعه رشته ام بی ای با تمرکز بر روی بلاک چین و رمزارزها راه اندازی کرده است. این رشته تحصیلی در یک دوره یک سال و نیمه برگزار می شود که مباحثی مانند شبکه بیت کوین، اتریوم، قراردادهای هوشمند، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، طراحی اپلیکیشن های غیرمتمرکز، تئوری بازی ها و طرز نوشتن وایت پیپیر آموزش داده می شود.

به گزارش بیت کوین، دانشگاه تکنولوژی و علوم سئول که به Assist معروف است، روز گذشته اعلام کرد که در دوره کارشناسی ارشد و در رشته ای با نام کریپتو ام بی ای (Crypto MBA) پذیرش دانشجو می کند. این دوره برای اولین بار در سطح جهان برگزار می شود و سایت دانشگاه در این باره گفته است:

هدف از دوره تحصیلی کریپتو ام بی ای جبران خلا تحقیقات آکادمیک و آموزش سیستماتیک در زمینه بلاک چین و ارز دیجیتال است چیزی که امروزه به شدت مورد نیاز جامعه می باشد.

راه اندازی رشته کریپتو ام بی ای در دانشگاه سئول

طبق اطلاعیه منتشره در سایت این دانشگاه، علاوه بر دروسی همچون کریپتوشناسی، قراردادهای هوشمند، بیت کوین و اتریوم، درسی با عنوان اقتصاد کریپتو ارائه می شود. در این درس به مباحثی مانند مطالعات ارز دیجیتال، اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، اقتصاد رفتاری، تئوری بازی ها و طراحی مکانیزم پرداخته می شود. به علاوه اینکه در این دوره به مباحثی همچون مکانیزم های مدیریتی، آمار استراتژیک، طراحی اپلیکیشن های غیرمتمرکز ، حسابداری دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ، سرمایه گذاری کریپتو و اصول نگارش وایت پیپیر آموزش داده می شود.

دولت کره جنوبی برنامه دراز مدتی برای تکنولوژی بلاک چین و رمز ارز ها دارد که این دوره تحصیلی بخشی از آن است. علاوه بر آن کره جنوبی در حال حاضر بر روی ضابطه مند کردن ارزهای دیجیتال کار می کند و احتمالا تا ژانویه 2019 اولین دستورالعمل کریپتو ابلاغ می شود.

 

منبع خبر:

bitcoin.com

 

مطالب پربازدید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
راه اندازی رشته کریپتو ام بی ای در دانشگاه سئول
عنوان مقاله
راه اندازی رشته کریپتو ام بی ای در دانشگاه سئول
توضیحات
دانشگاه تکنولوژی و علوم سئول واقع در کره جنوبی رشته ای تحصیلی در زیر مجموعه رشته ام بی ای با تمرکز بر روی بلاک چین و رمزارزها راه اندازی کرده است.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *