گردشگری رمز ارزی و تلاش‌های آسیای شرق در صنعت گردشگری

اشتراک با دوستان

به نظر نمی‌رسد که صنعت رمز ارز و زنجیره بلوکی، هیچ‌گاه بخواهد دست از متحیر کردن کاربرانش بردارد. اصطلاح « گردشگری رمز ارزی » مدتی است که بسیار رایج شده و در سراسر جهان در حال رشد است. اغلب افرادی که به گردشگری رمز ارزی علاقه نشان می‌دهند، کسانی هستند که در صنعت گردشگری و رمز ارز فعالند و می‌خواهد با استفاده از پتانسیل‌های ارزهای دیجیتال، صنعت گردشگری و رونق استفاده از رمز ارز را توسعه بخشند.

درحالی‌که حوزه‌ی فعالیت رمز ارز ها هر روز گسترده‌تر از پیش می‌شود، سرمایه‌گذاران و تاجران فعال در این زمینه نیز، هر روز به‌دنبال کسب درآمد بیشتر هستند. صنعت رمز ارز بیشترین رشد و سود خود را از صنعت گردشگری بدست می‌آورد. باید به این حقیقت اشاره کرد که صنعت گردشگری یکی از پررنگ‌ترین عوامل تأثیرگذار در اقتصاد کشورها است. بر طبق گزارشات بدست آمده در سال گذشته، درآمد حاصل از صنعت گردشگری نزدیک به 8 تریلیون دلار بوده است.

با توجه به قدرتی که این صنعت دارد، کاملاً مشخص است که می‌تواند صنعت رمز ارز را نیز توسعه دهد. و به نظر می‌رسد گردشگری رمز ارزی توانایی ساخت مسیری جدید و قابل پیشرفت را دارد. البته، مشخصاً همه‌چیز به این سادگی نیست. افرادی که به گردشگری رمز ارزی علاقه دارند و همیشه در سفر هستند، به‌طورقطع به دنبال کشف مناطق جدید هستند. این افراد به تسهیلات، امنیت، سیستم پرداخت ایمن و شفاف نیاز دارند. به این نکته باید توجه کرد که، صرافی‌های رمز ارز نیز همیشه در دسترس نیستند.

البته، ارائه‌دهندگان خدمات رمز ارزی نیز به این مسائل فکر می‌کنند و به دنبال برطرف کردن آن‌ها هستند. شهرها و کشورهایی مثل سنگاپور، تایلند یا فیلیپین که روابطی دوستانه با ارزهای دیجیتال دارند، توانسته‌اند گام‌های قدرتمندتری در این زمینه بردارند. در این کشورها استارت‌آپ‌های نوپا به بازار وارد شده‌اند و در قالب  صرافی‌های رمز ارز، شروع به‌کار کرده‌اند. تلاش این شرکت‌ها این است که به گردشگران تسهیلات موردنیاز را ارائه کنند، و افراد بتوانند در هر زمانی به دارایی‌های خود دسترسی داشته باشند.

کشورهای جنوب شرق آسیا توانسته‌اند با قدرت خوبی در صنعت رمز ارز و گردشگری رمز ارزی وارد شوند، و اگر جزو گردشگرانی هستید که خیال سفر با رمز ارز دارید، بهتر است پیش از هر چیز با کشورهای طرفدار رمز ارز آشنا شوید. اگر می‌خواهید به فیلیپین، بزرگ‌ترین مجمع‌الجزایر دنیا سفر کنید، بهتر است به صرافی coins.ph سری بزنید.

در این صرافی، افراد می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را انتقال دهند، یا برداشت کنند و حتی بیت کوین خریدوفروش کنند. یکی از نکات مثبت این صرافی این است که، افراد بدون داشتن هیچ حساب بانکی، می‌توانند تراکنش‌های رمز ارز با رمز ارز، یا ارز کشوری با رمز ارز داشته باشند. البته، باید این موضوع را بدانید که این صرافی خودش مسئولیت قیمت‌گذاری بیت کوین را به عهده دارد.

کشور محبوب دیگری که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد، تایلند است. شرکت Everex در این کشور پلتفرمی ارائه کرده که افراد می‌توانند در آنجا هر دو نوع تراکنش‌های رمز ارزی و ارز کشوری را انجام دهند. این شرکت، توکنی به نام EVX نیز دارد و در معاملات قابل‌استفاده است. شرکت Everex توکن خود را بر روی پلتفرم اتریوم ساخته است.

درهرصورت، فراموش نکنید که در گردشگری رمز ارزی ، مسائلی ممکن است به‌وجود آید. قبل از سفر باید صرافی‌های موردنظر خود را پیدا کنید و امنیت آن‌ها را نیز بررسی کنید. به علاوه، برخی صرافی‌ها از تعدادی رمز ارز محدود پشتیبانی می‌کنند، و یا تنها برای یکسری کشورهای مشخص قابل‌استفاده هستند.

سنگاپور یکی از آن مناطقی است که در گردشگری رمز ارزی طرفداران بسیاری دارد. شرکت‌های بسیاری در اینجا فعال هستند و در معاملات خود از رمز ارز استفاده می‌کنند. Coinhako یک صرافی شناخته شده در این کشور است، و اغلب معاملات بیت کوین و اتریوم در آن انجام می‌شود. این صرافی تجربه کاربری خوبی دارد و افراد تازه‌کار، به راحتی می‌توانند در آن نحوه‌ی خریدوفروش و کار کردن با آن را متوجه شوند. نقطه‌ی منفی درمورد این صرافی این است که، افراد برای استفاده از صرافی باید یک حساب بانکی در کشور داشته باشند.

کشور مالزی، قوانین مشخصی درخصوص ارزهای دیجیتال وضع کرده است. برخی افراد این موضوع را نکته‌ی مثبتی در جهت امنیت بیشتر برای سرمایه‌گذاری می‌دانند. صرافی Luno در این کشور توانسته طرفداران خوبی بدست آورد. تجربه کاربری آسان و راحت این صرافی، و اپلیکیشن موبایلی که برای کاربرانش ارائه کرده، باعث شده تا افراد به‌راحتی بتوانند از این صرافی استفاده کنند.

درنهایت واقعیت این است که، دنیای ارزهای دیجیتال و گردشگری رمز ارزی ، مرزی ندارد. و هر روز با گسترش و توسعه‌ی فناوری زنجیره بلوکی، این مرزها نیز فراتر می‌روند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *