ثبت اولین صرافی های ارز دیجیتال در مالزی

ثبت اولین صرافی های ارز دیجیتال در مالزی
اشتراک با دوستان

کمیسیون اوراق بهاردار مالزی از ثبت اولین صرافی های ارز دیجیتال در این کشور خبر داد.

طبق قانون مالزی صرافی های ارز دیجیتال برای فعالیت می بایست از کمیسیون اوراق بهادار این کشور مجوز دریافت کنند. بدین منظور سه صرافی Luno Malaysia، Sinegy Technologies و Tokenize Technology اولین صرافی های ارز دیجیتال هستند که در این سازمان دولتی به ثبت اولیه رسیده اند. به این سه صرافی فرصتی 9 ماهه داده شده که خود را با آخرین استانداردها مطابقت دهند. مدیرعامل یکی از این صرافی ها در گفت و گو با سایت کوین تلگراف می گوید:

ما برای تکمیل زیرساخت های قانونی با قانونگذاران در ارتباط نزدیک هستیم تا بتوانیم مسائل فنی مربوط به خرید، فروش و ذخیره سازی رمزارزها و دارایی های دیجیتال که به اعتقاد ما آینده پول را رقم می زنند، به بهترین شکل حل کنیم.

قوانین و ضوابط در نهایت موجب شفافیت و تامین حقوق مشتریان شده و این اطمینان را به سرمایه گذاران می دهد که سرمایه آن ها به شکل رمزارز در امنیت کامل خواهد بود.

سازمان اوراق بهادار مالزی در 15 ژانویه 2019 ضوابط اولیه تبادل رمزارزها را ارائه کرد و در معرض نظرات متخصصان و صاحب نظران قرار داد و پس از دوهفته نسخه نهایی این ضوابط را در 31 ژانویه منتشر نمود.

چندی پیش نیز این سازمان برای جلب نظرات عمومی و مشارکت متخصصان اقدام به انتشار پیش نویس چهارچوب قانونی برای عرضه اولیه سکه (ICO) کرده است.

۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?