رونمایی از سامانه رمز ارز گردشگری در نمایشگاه گردشگری امسال

اشتراک با دوستان

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، مهم ترین رویداد رسمی در صنعت گردشگری کشور است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری نیز به ثبت رسیده است. صرافی رمز ارز آرمانی به عنوان پیشرو در ارزهای دیجیتال، محصول جدید خود را با نام سامانه رمز ارز گردشگری در این نمایشگاه رونمایی خواهد کرد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری

هر ساله حوالی بهمن ماه، صنایع فعال گردشگری از آژانس ها و هتل ها گرفته تا استارتاپ ها، چشم انتظار بزرگترین رویداد گردشگری کشور هستند. نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته محلی برای ارائه آخرین خدمات و دست آوردهای گردشگری کشور است که نه تنها کسب و کارهای داخلی بلکه شرکت های خارجی به ویژه از ترکیه در این رویداد حضور دارند. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 23 بهمن تا 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود که در 10 سالن و 2000 مترمربع فضای آزاد، پذیرای شرکت ها و بازدید کنندگان است. شرکت ها و کسب و کارهای فعال در حوزه اکوتوریسم، گردشگری سلامت، بیمه، گردشگری زیارت، پرداخت، حمل و نقل و غیره در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است که ساعت بازدید نمایشگاه از 9 صبح تا 17 عصر می باشد.

حضور صرافی آرمانی در نمایشگاه گردشگری

صرافی تضامنی آرمانی با مجوز رسمی از بانک مرکزی فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و در حوزه تسهیل مبادلات مالی برای توریست ها و گردشگران فعالیت هدفمندی را دنبال کرده است.

هفته گذشته در همایش بانکداری دیجیتال، اولین پلتفرم قانونی تبادل رمزارز ها توسط تیم آرمانی رونمایی شد و مورد استقبال صاحبنظران بانکداری قرار گرفت.

صرافی رمز ارز آرمانی به عنوان مبتکر روش های پرداخت مبتنی بر بلاک چین، در نمایشگاه گردشگری امسال با دست پر، حضور خواهد داشت تا دریچه جدیدی را پیش روی صنعت گردشگری کشور باز کند.

رونمایی از سامانه رمز ارز گردشگری

سامانه رمز ارز گردشگری جدیدترین محصول صرافی آرمانی در نمایشگاه گردشگری 97 رونمایی خواهد شد. این سامانه بر بستر بلاک چین طراحی شده و این امکان را برای کسب و کارهای گردشگری داخلی فراهم می کند که با کمترین زحمت و هزینه، خدمات و محصولات خود را به توریست ها ارائه کنند. در واقع در سامانه رمز ارز گردشگری، توریست خارجی با استفاده ازارزهای دیجیتال به فروشنده ایرانی پرداخت می کند. فروشنده ایرانی ارز دیجیتال خود را به سهولت می تواند به ریال و یا رمز ارز آرمانی تبدیل و برداشت نماید. این سامانه کاملا آنلاین بوده و هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند در پلتفرم آرمانی ثبت نام کند و با حتی یک گوشی هوشمند از این خدمات استفاده نماید.

 با این سامانه کسب و کارهای گردشگری وابسته به پول نقد توریست نیستند و برای خدمات خود می توانند رزرو گرفته و یا محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشند. لازم به ذکر است که کلیه خدمات سامانه رمز ارز گردشگری در پلتفرم آرمانی با کارمزد صفر انجام می شود.

از کلیه علاقه مندان دعوت می شود در نمایشگاه گردشگری حضور یابند و از غرفه صرافی آرمانی در سالن خلیج فارس بازدید نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق این آی دی در تلگرام با ما در تماس باشید:

Telegram: @Rmonex_admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *