دیدگاه مدیرعامل بورس نزدک درباره آینده ارز دیجیتال

اشتراک با دوستان

خانم آدنا فریدمن (Adena Friedman) مدیرعامل بورس نزدک، آینده ارز دیجیتال را برای سال 2019 اینگونه توصیف می کند: “سال 2019 سال افت و خیز و نوآوری برای ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال هنوز هم می تواند آینده ارز جهانی باشد اگر نبوغ و خلاقیت ابزارهای علمی لازم را پیدا کند.

در شرایطی که بازار ارزهای دیجیتال روند کاهشی را تجربه می کند و در یک سال گذشته حجم زیادی از سرمایه از این بازار خارج شده است، برخی از فعالان این حوزه اعتقاد دارند که آینده کریپتوکارنسی ها روشن است.

آدنا فریدمن که از ابتدای سال 2017 مدریت بورس نزدک آمریکا را بر عهده گرفته است دیدگاه مثبتی در حوزه ارزهای رمزنگاری شده دارد. او معتقد است که کریپتوکارنسی می تواند جای اینترنت را بگیرد. او درباره ارزهای دیجیتال می گوید:

“بسیار سخت است که حجم عظیم سرمایه ای که توسط سرمایه گذاران، شامل برخی از غول های سرمایه گذاری جهانی، در بازار کریپتوکارنسی ها وارد شده است را نادیده گرفت.به علاوه اینکه این فناوری نوین یک فرصت را برای آینده ای با ثبات اقتصادی فراهم می کند.”

به گفته فریدمن این فرصت به چگونگی سیاست گذاری و شفافیت ضابطه بندی یک ارز غیر متمرکز و حکومت گریز بسته دارد.

بر همین مبنی مدیرعامل نزدک اخیرا از پلتفرم مبتنی بر بلاک چین برای کسب و کارهای حوزه کریپتوکارنسی رونمایی کرد که در حال حاضر صرافی  Gemini و ErisX از این پلتفرم استفاده می کنند. علاوه بر آن خبرهایی از برنامه های دومین بازار بورس جهانی برای سال 2019 منتشر شده که مهمترین آن راه اندازی بیت کوین آتی است. بیت کوین آتی نوعی مبادله آتی یا future trading است که به صورت کاملا رسمی به شرکت ها اجازه می دهد که در بازار آتی بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

خلاصه مطلب
دیدگاه مدیرعامل بورس نزدک درباره آینده ارز دیجیتال
عنوان مقاله
دیدگاه مدیرعامل بورس نزدک درباره آینده ارز دیجیتال
توضیحات
خانم آدنا فریدمن (Adena Friedman) مدیرعامل بورس نزدک، آینده ارز دیجیتال را برای سال 2019 اینگونه توصیف می کند: "سال 2019 سال افت و خیز و نوآوری برای ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال هنوز هم می تواند آینده ارز جهانی باشد اگر نبوغ و خلاقیت ابزارهای علمی لازم را پیدا کند.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *