سیستم پرداخت دیجی بایت (Digibyte) در صنعت گردشگری

اشتراک با دوستان

دیجی بایت (Digibyte) به کاربرانش اعلام کرد اگر از سیستم پرداخت DGB استفاده کنند، می‌توانند تا 40 درصد از تخفیف رزرو هتل در سراسر دنیا استفاده کنند.

پلتفرم Travala.com یک وب‌سایت فعال در صنعت گردشگری شناخته شده است که بر پایه زنجیره بلوکی کار می‌کند. این پلتفرم اخیراً اعلام کرد که از دیجی بایت (DGB) پشتیبانی می‌کند و افراد می‌توانند با سیستم پرداخت دیجی بایت DGB هتل رزرو کنند. درواقع، این آژانس گردشگری آنلاین همکاری خود را با DGB به‌طور رسمی آغاز کرده است.

یکی از اهداف Travala.com این است که بتواند از طریق فناوری زنجیره بلوکی، انقلابی در صنعت گردشگری آنلاین ایجاد کند. این شرکت درحال حاضر از 210 استان پشتیبانی می‌کند و تقریباً 15 درصد تخفیف برای رزروهای هتل درنظر گرفته است. این آژانس گردشگری آنلاین، رمز ارزی به نام AVA دارد که درحال حاضر رتبه‌ی 436 را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است. آژانس گردشگری Travala با ایجاد تسهیلات در استفاده از توکن ها و ارزهای دیجیتال، تلاش دارد به اقتصاد و رونق رمز ارزها کمک کند.

همکاری میان Travala.com و DGB می‌تواند به گردشگری و صنعت رمز ارز کمک کند. به گفته‌ی دیجی بایت (Digibyte)، کاربران آن می‌توانند از 40 درصد تخفیف رزرو هتل در سایت گردشگری Travala.com استفاده کنند.

فناوری روبه رشد زنجیره بلوکی و رمز ارزها، هم‌اکنون نیز صنایع مختلف را به سوی خود جذب کرده است. این ادغام دو شرکت باعث می‌شود تا هم جامعه‌ی کاربران رمز ارز و هم گردشگران به سوی این محیط جذب شوند. علاوه بر این، از آنجا که این دو شرکت از دو صنعت مختلف هستند، می‌توانند موانع موجود در بخش پرداخت رمز ارزی را بهبود بخشند.

شرکت Travala.com در توییتر خود گفت:

خیلی خوشحالیم که اعلام کنیم شرکت Travala.com با اعضای دیجی باید (DigiByte) وارد همکاری شده است.

مؤسس Digibyte نیز در بیانیه‌ای خوشحالی خود و تیمش را از این همکاری اعلام کرده است. به‌طور قطع وجود یک سیستم پرداخت چند ارزی در یک شرکت گردشگری می‌تواند فواید بسیاری برای هر دو صنعت گردشگری و ارز دیجیتال داشته باشد.

شرکت گردشگری Travala.com محبوبیتی جهانی دارد و با بیش از 82 هزار اقامتگاه در سراسر جهان، توانسته به کاربرانش خدمت‌رسانی کند. یکی از نکاتی که این آژانس گردشگری را بیشتر جذاب کرده، مدل قیمت‌گذاری مشخص و منصفانه‌ای است که دارد. درواقع این شرکت، با برداشتن حق کمیسیون، توانسته منفعت بیشتری برای مشتریانش فراهم کند.

علاوه بر سیستم پرداخت Digibyte، این شرکت رمز ارزی نیز به همین نام دارد. البته پلتفرم Travala.com پیش از این، از رمز ارزهای متنوع دیگری نیز پشتیبانی می‌کرده است. نکته مثبت دیگر درمورد  این پلتفرم این است که، این شرکت با وجود اینکه روی زنجیره بلوکی فعالیت می‌کند، اما از روش‌های پرداخت معمولی و کارت اعتباری نیز استفاده می‌کند.

این همکاری می‌تواند تأثیر مثبتی در رمز ارز DGB نیز داشته باشد. به وارد کردن این رمز ارز به چرخه اقتصاد و مبادلات، می‌توان انتظار داشت که در بلندمدت ارزش آن نیز افزایش یابد و پذیرش بیشتری در میان کاربران پیدا کند. سیستم پرداخت دیجی بایت درحال حاضر در چند شرکت بین‌المللی مورد استفاده قرار گرفته است.

با توجه به رشد دیجی بایت، این رمز ارز توانسته رشدی 88/5 درصدی داشته باشد و با قیمت 0092/0 دلار در بازار به فروش رسد. درحال حاضر رمز ارز DGB رتبه 54 را به خود اختصاص داده و با مسیر توسعه‌ای مثبتی که پیش‌رو دارد، اصلاً دور از انتظار نیست که به زودی شاهد رشد ارزش DGB باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *