همکاری مایکروسافت و انجین به رشد عجیب ENJ منجر شد!

اشتراک با دوستان

بعد از اعلام همکاری مایکروسافت و انجین، توکن انجین 60 درصد افزایش قیمت پیدا کرد. همچنین، این توکن توانست از سطح 1000 SAT فراتر رود و به‌نظر می‌رسد این روند همچنان ادامه دارد. توکن انجین درحال حاضر 72مین رمز ارز بازار است و ارزش بازاری معادل 50 میلیون دلار دارد.

همکاری انجین و مایکروسافت

شرکت مایکروسافت و انجین برای ساخت پروژه آژور هیروز (Azure Heroes) با یکدیگر وارد همکاری شده‌اند. در این پروژه، به مشارکت‌کنندگانی که محتوا تولید کنند، نسخه‌های دمو بسازند، کد نویسی کنند، و یا درمورد آژور مطالبی بنویسند پاداش داده می‌شود.

افرادی که در این پروژه شرکت می‌کنند، مدال‌هایی دیجیتالی مربوط به همان حوزه فعالیت خود دریافت می‌کنند. این مدال‌ها یا بجرها توکن محدودی دارند و بخش‌های مختلفی مثل هیرو محتوا، هیرو انجمن، مربی، یا سازنده را پوشش می‌دهند.

تمام بجرها به عنوان دارایی روی زنجیره بلوکی اتریوم توکنی شده‌اند. و این یعنی هر نمونه بجر، تعداد مشخص و محدودی توکن دارد. در هر فصل جدید، افراد مجموعه‌ی جدیدی از بجرها را مشاهده خواهند کرد که آن‌ها نیز توکن‌های اندک و محدودی دارند. کسانی که به عنوان هیرو ماژور انتخاب می‌شوند، می‌توانند کد QR خود را اسکن کنند و پس از آن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بجر خود را دریافت کنند.

بعد از اعلام خبر همکاری انجین و مایکروسافت، قیمت توکن انجین تا 60 درصد افزایش پیدا کرد.

سطح مقاومت و حمایت انجین نسبت به بیت کوین

سطح حمایت: 12000 SAT، 1000 SAT، 800 SAT

سطح مقاومت: 16000 SAT، 1740 SAT، 1825 SAT

نمودار 200 روزه انجین نسبت به بیت کوین

رشد قیمت انجین نسبت به بیت کوین

با تحلیل نمودار روزانه‌ی بالا، می‌توانید ببینید که انجین رشد قابل‌مشاهده‌ای داشته و تا 60 درصد افزایش قیمت پیدا کرده است. این افزایش قیمت باعث شده تا انجین از سطح مقاومت 1000 SAT عبور کند.

رشد قیمت انجین تا جایی ادامه پیدا کرده که در ارزش 1290 SAT به فروش می‌رسد و این افزایش قیمت از 7 ماه گذشته تاکنون بی‌سابقه بوده است.

پیش بینی کوتاه‌مدت قیمت انجین

اگر خریداران همچنان به تقویت بازار ادامه دهند، می‌توان انتظار داشت که قیمت انجین به 1604 SAT و 1740 SAT برسد. سطح مقاومت نیز، بالاتر از آن در 1825 قرار گیرد.

همچنین، اگر فروشندگان وارد شوند، می‌توان انتظار داشت که سطح حمایت در 1200 SAT قرار گیرد. پایین‌تر از این میزان، سطح حمایت در نمودار تحلیل 200 روزه در 1000 SAT، 900 SAT، و در نمودار تحلیل 100 روزه در 800 SAT قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *