رمز ارز گپسی محصول جدید پیام رسان گپ

اشتراک با دوستان

مهدی انجیدنی مدیر عامل پیام‌رسان گپ گفت: پیام‌رسان گپ به‌دنبال به‌کارگیری فناوری زنجیره بلوکی است تا از آن طریق با استفاده از ارزهای رمزنگار خدمات پرداخت کیف پول نرم‌افزار گپ را توسعه دهد. در این راستا وی، رمز ارز گپسی با پشتوانه ریال را معرفی کرد.

 

مهدی انجیدنی مدیر عامل پیام‌رسان گپ از سرمایه گذاری و همکاری مشترک شرکت ایرانسل و پیام رسان گپ صحبت کرد:

پیام رسان گپ و شرکت ایرانسل در راستای گسترش زیرساخت‌ها، خدمات و جامعه مشترکین در سطح داخلی و بین المللی سرمایه گذاری مشترکی را انجام دادند که از جمله برنامه‌های مهم آتی باید به راهکارهای نوین پرداخت، بازی و سرگرمی، زیرساخت‌های کسب و کار، دولت الکترونیک و ارز دیجیتال پیام رسان گپ با عنوان گپسی اشاره داشت.

مدیرعامل پیام رسان گپ به بخش پرداخت و خدمات مالی این نرم‌افزار اشاره کرد و گفت:

پیام رسان گپ از ابتدا رویکردی بین المللی را در برنامه داشته و بر همین اساس نیز تیم گپ خود را برای فعالیت در ایران با توجه به عدم قانون گذاری و عقب ماندگی‌ها در حوزه فناوری‌های مالی محدود نکرد و رویکردی جهانی را در پیش گرفته است؛ در بیشتر کشورهای دنیا نظام‌های جدید پرداخت از جمله کیف پول‌های الکترونیک و ارزهای رمزنگار را شاهد هستیم و بر روی این مسئله تمرکز کرده‌ایم و با چند کشور تفاهم نامه‌هایی امضا شده و اقدامات فنی نیز برای اتصال برای ارائه خدمات مالی در چند کشور نیز آغاز شده و در داخل کشور نیز به دنبال آن هستیم تا بتوانیم به میزانی که مجوز از بانک مرکزی دریافت کنیم، در حوزه ارائه خدمات مالی فعالیت داشته باشیم و با بهبود فضای حوزه رمز ارزها در کشور از کاربردهای گپسی بیشتر در ایران استفاده شود.

 

رمز ارز گپسی برای استفاده در دوران تحریم

وی به قابلیت عدم ردیابی تراکنش‌های مجازی اشاره کرد و گفت با توجه به این موضوع می‌توان در زمان تحریم از ارز رمزنگاری شده‌ی گپسی برای پرداخت‌ها استفاده کرد. انجیدنی افزود:

کیف پول گپ مبتنی بر فناوری بلاک‌چین از ارزهای رمزنگار پشتیبانی می‌کند و دارای رمز ارز پایه گپ سی با پشتوانه ریال به عنوان یک استیبل کوین است؛ این کیف پول قابلیت پشتیبانی از تعداد زیادی واحد پولی و برخورداری از ۱۲۰ درگاه پرداخت دارد که باعث شده تا زیرساخت بی‌نظیری برای فعالیت‌های مالی در بستر پیام رسان گپ وجود داشته باشد و بتوان از روش‌ها مختلف کیف پول را شارژ و از آن برای پرداخت استفاده کرد.

انجیدنی توضیحاتی در زمینه ارزش رمز ارز گپسی ارائه کرد و گفت:

گپسی رمز ارزی بر پایه ریال است که برای عدم ایجاد هرگونه مشکلی در بحث قانونی آن را مشابه کالای سرمایه‌ای و با قیمتی ثابت ۱۰ تومان هر گپسی در نظر گرفته‌ایم و در صورت بهبود فضای حوزه ارزهای رمزنگار قیمت شناور برای آن در نظر گرفته خواهد شد؛ کاربران با قیمتی ثابت این رمز ارز را خرید و برای پرداخت‌ها در داخل و خارج استفاده می‌کنند، از سویی دیگر در زمان فروش گپسی، قیمت رمز ارزها محاسبه و از سوی گپ با حواله ساتنا و پایا به حساب اعلامی کاربران واریز خواهد شد.

 

خرید در هشت کشور آفریقایی از طریق کیف پول گپ

در راستای قابلیت پرداخت‌های بین ‌المللی، مدیرعامل پیام رسان گپ افزود:

هم اکنون با توافقاتی که میان گپ و دو کیف پول بزرگ آفریقا امضا شده، کاربران گپ قادر هستند در بیش از هشت کشور قاره آفریقا با کیف پول گپ ریالی خرید و پرداخت نمایند و مذاکراتی برای اتصال کیف پول گپ با چند شرکت کیف پول اروپایی و چند کیف پول اندونزیایی و مالزیایی در حال انجام است که بزودی توافق نامه‌های جدید نیز اطلاع رسانی خواهد داشت؛ برنامه ریزی گپ اتصال کیف پول پیام رسان گپ به حداقل ۷ کیف پول شناخته شده و معتبر است تا در تمامی قاره‌ها کیف پول گپ قابل استفاده باشد تا کاربران ایرانی در بحث تجاری و مسافرتی بتوانند از زیرساخت مالی گپ استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

 

خلاصه مطلب
همکاری پیام رسان گپ و ایرانسل
عنوان مقاله
همکاری پیام رسان گپ و ایرانسل
توضیحات
مهدی انجیدنی مدیر عامل پیام‌رسان گپ گفت: پیام‌رسان گپ به‌دنبال به‌کارگیری فناوری زنجیره بلوکی است تا از آن طریق با استفاده از ارزهای رمزنگار خدمات پرداخت کیف پول نرم‌افزار گپ را توسعه دهد. در این راستا وی، رمز ارز گپ سی با پشتوانه ریال را معرفی کرد.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *