کیف پول آیوتا سازگار با کیف پول لجر عرضه شد

اشتراک با دوستان

بنیاد IOTA  چندی پیش از انتشار کیف پول نرم افزاری سازگار با کیف پول سخت افزاری لجر خبر داد. کیف پول آیوتا با هدف بهبود در سهولت استفاده برای کاربرانی که خرید و فروش آیوتا را انجام می دهند و با هدف جذاب کردن آن برای کاربران جدید و حرفه ای، معرفی شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که نسخه بتای این کیف پول 160 هزار دانلود و نصب داشته و معاملاتی آیوتا با ارزش بیش از 1.8 میلیارد دلار گزارش شده است. شرکت های امنیت سایبری SixGen و Accessec این برنامه را قبل از عرضه مورد باز بینی قرار دادند.

همانطور که  Cointelegraph گزارش داده است، کیف پول نرم افزاری آیوتا به عنوان یک کیف پول نرم افزاری، برای سازگاری با کیف پول های سخت افزاری Ledger  طراحی شده است، زیرا Ledger  در کنار بنیاد  IOTA از پایان سال 2018 وارد همکاری شده است. دیگر ویژگی های گزارش شده از کیف پول جدید، شامل امنیت و رمزگذاری سازگار با Keepass ، احراز هویت بیومتریک و در دسترس بودن آن به 25 زبان و در سیستم های مک و ویندوز و لینوکس و اندروید و iOS است.

بنیاد IOTA یک شرکت غیر انتفاعی آلمانی است که تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (DLT) را در همکاری با شرکت هایی نظیر Primority برای کنترل توزیع مواد غذایی و  Alyx برای شفافیت زنجیره تامین به کار گرفته است.

آیوتا یک تکنولوژی جدید اینترنت هوشمند در دنیای رمزارزی است که با تغییر اساسی در مفاهیم بزنجیره بلوکی، مشکل مقیاس پذیری را حل کرده است. برای آشنایی بیشتر با رمزارز آیوتا، کیف پول های آن و روش های خرید و فروش آن مقاله ” IOTA چیست؟ آموزشی جامع در مورد رمز ارز آیوتا” را مطالع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *