صرافی KuCoin درمورد همکاری با بایننس خبر داد

اشتراک با دوستان

صرافی رمز ارز KuCoin واقع در سنگاپور؛ در بیانیه‌ای خبر از پشتیبانی رمز ارز معروف صرافی بایننس، که بایننس کوین (BNB) نام دارد داد.

صرافی KuCoin از خریدوفروش میان بیت کوین، تتر و بایننس کوین خبر داد. علاوه بر این، صرافی KuCoin اعلام کرد که از پروژه‌های موجود روی زنجیره بلوکی بایننس و زنجیره بایننس نیز پشتیبانی می‌کند.

اتفاقات و رشدهای اخیر حاکی از آن است که اکثر مؤسسات تجاری و مالی، به استفاده و اضافه کردن بایننس کوین به پلتفرم‌های خود روی آورده‌اند.

بر طبق گزارش press time، صرافی KuCoin چهل و ششمین صرافی رمز ارز بزرگ دنیا است و با توجه به فعالیت شبانه‌روزی آن، بیش از 47 میلیون دلار معامله روی آن صورت گرفته است.

صرافی بایننس اخیراً با شرکت TrustToken وارد همکاری شده است و می‌خواهد استیبل کوین (Stablecoin) معروف این شرکت را روی پلتفرم خود قرار دهد. این استیبل کوین شرکت TrustToken به نام TUSD معرفی شده و پشتوانه‌ی آن دلار است و زمان معرفی طرفداران بسیاری پیدا کرد.

برطیق بیانیه بایننس، خریداران اسیبل کوین هیچ نرخ کارمزدی پرداخت نمی‌کنند و همچنین، کاربران می‌توانند با استفاده از استیبل کوین TUSD، سرمایه خود را به دلار آمریکا تبدیل کنند.

اخیراً اخباری در این زمینه پخش شد که فیس‌بوک می‌خواهد استیبل کوین خود را که Libra نام دارد، به بازار عرضه کند. پژوهشگران صرافی بایننس حدس می‌زنند که این استیبل کوین می‌تواند تأثیر چشمگیری در بازار رمز ارز ها داشته باشد و سیستم پرداخت را رواج بیشتری بخشد. این پژوهشگران در توصیف Libra اعلان کردند که این رمز ارز به‌دنبال دستیابی به استانداردهای جهانی است و در این زمینه چنین گفتند که:

رمز ارز Libra که پشتوانه‌ی عظیمی از ارز کشوری دارد، در تلاش است تا به ارزی جهانی تبدیل شود و به دنبال آن است تا جزو مصارف روزانه‌ی تمام مردم جهان قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *