پرداخت با بیت کوین در بزرگترین شرکت گردشگری انگلیس

اشتراک با دوستان

شرکت هلدینگ مسافر (Traveller) در انگلیس از این پس بیت کوین را برای پرداخت های خود قبول می کند. هم اکنون پرداخت با بیت کوین یکی از گزینه های پرداخت در سایت این شرکت است.

اخیرا شرکت گردشگری Traveller با شرکت  BitPay فعال در زمینه درگاه های پرداخت ارز دیجیتال، قرارداد مشترکی امضا کرده که امکان پرداخت با بیت کوین برای تمام مشتریان این هلدینگ گردشگری فراهم می شود.

هلدینگ گردشگری Traveller مجموعه بزرگی از شرکت های فعال در حوزه گردشگری انگلیس است که در سراسر دنیا نیز شعبه های فعال دارد. یکی از مدیران ارشد این مجموعه درباره بیت کوین می گوید:

ما با حجم قابل توجهی از تقاضای مشتریان برای پرداخت با بیت کوین برای رزرو تور مواجه بودیم. به همین منظور تصمیم بر این شد که امکان پرداخت با بیت کوین را برای مشتریان و شرکت های زیرمجموعه خود فراهم کنیم. با شرکت BitPay وارد مذاکره شدیم. با قابلیت هایی که این شرکت دارد به راحتی بیت کوین و بیت کوین کش را دریافت و به صورت پوند به حساب بانکی ما واریز می کند.

شرکت Traveller بابت نوسان زیاد قیمت بیت کوین نگرانی ندارد چراکه انتقال بیت کوین به حساب شرکت به صورت آنی بوده و BitPay فقط یک درصد کارمزد دریافت می کند که در مقایسه با فرآیند تراکنش های بانکی ارزان تر است.

سازمان ها و شرکت های دیگر نیز پیش از این، اقدام به پذیرش بیت کوین در صنعت توریسم کرده اند. نمونه آن پذیرش بیت کوین در سازمان گردشگری آلمان است که چند ماه رسانه ای شد. سرویس های گردشگری که این سازمان با پرداخت رمزارزی فراهم کرده شامل ویزیت از سایت های تاریخی و موزه ها، استفاده از پارک ها و تفرجگاه ها، خرید بلیط هواپیما و خدمات دیگری برای توریست های داخلی و خارجی است.

در ماه آگوست 2018 نیز ایالت کوینزلند به سامانه پرداخت ارز دیجیتال TravelbyBit  بودجه ای ویژه اختصاص داد تا در زمینه فروش خدمات گردشگری با ارزهای دیجیتال تحقیق و توسعه خود را تکمیل کند.

شرکت bitpay نیز به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت رمزارزی، سالانه حدود یک میلیارد دلار تراکنش انجام می دهد و سال پیش در زمینه پرداخت مبالغ خیریه با ارزهای دیجیتال با بنیاد غیر انتفاعی ویکی پدیا وارد مذاکره شد.

خلاصه مطلب
بزرگترین شرکت گردشگری انگلیس به بیت کوین روی آورد
عنوان مقاله
بزرگترین شرکت گردشگری انگلیس به بیت کوین روی آورد
توضیحات
شرکت هلدینگ مسافر (Traveller) در انگلیس از این پس بیت کوین را برای پرداخت های خود قبول می کند.
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *