کیف پول لجر و پشتیبانی از 1250 توکن جدید

اشتراک با دوستان

کیف پول لجر، در گزارشی اعلام کرد که سیستم مدیریت ارزهای دیجیتال این کیف پول، امکان پشتیبانی از توکن‌های اتریوم ERC-20 را به گزینه‌های خود اضافه کرده است.

در مقاله‌ای که در 5 سپتامبر منتشر شد، کیف پول لجر (Ledger) اعلام کرد که کیف پول نرم افزاری نسخه 1.14.0 به بازار واردشده و این کیف پول، بیش از 1250 توکن ERC-20 که روی زنجیره بلوکی اتریوم ساخته شده‌اند را پشتیبانی می‌کند. درحال‌حاضر، این به‌روزرسانی برای نسخه‌های موبایل و دسکتاپ ارائه شده است.

پذیرش رمز ارزهای بیشتر در آینده

کاربرانی که از کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یا Ledger X استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از این برنامه، رمز ارزهای خود را مدیریت کنند. علاوه بر این، کیف پول لجر اعلام کرده که در آینده‌ی نزدیک امکان پشتیبانی از رمز ارزهای بیشتری را اعلام خواهد کرد.

اگرچه توکن‌های ERC-20 زیاد هستند و حجم بالایی از رمز ارزهای جدید را به این برنامه وارد می‌کنند، بااین‌حال، می‌خواهیم این تعداد را بیشتر کنیم و رمز ارزهای بیشتری به این پلتفرم وارد کنیم.

در گزارشی که در ماه مارس منتشر شد، شرکت کیف پول لجر در مورد رقیب خود، یعنی Trezor، صحبت‌هایی کرد و تعدادی از ضعف‌های این دستگاه را اعلام کرد. بعد از انتشار این مقاله، شرکت Trezor نیز در پاسخ اعلام کرد که هیچ‌کدام از موارد گفته شده، مهم نیستند و مشکلی ایجاد نمی‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *