برگزاری ششمین همایش بیت کوین در دانشگاه MIT

برگزاری ششمین همایش بیت کوین در دانشگاه MIT
اشتراک با دوستان

انجمن بیت کوین دانشگاه ماساچوست، هر ساله در زمستان یک گردهمایی با هدف آموزش و بررسی چالش های بلاک چین و بیت کوین برگزار می کند.

دانشگاه ماساچوست که با نام MIT شناخته می شود، با بیش از 11 هزار دانشجو و هزار کارمند در بین چند دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. انجمن بیت کوین MIT از دانشجویان و علاقه مندان به بیت کوین و بلاک چین تشکیل شده و از سال 2014 هر ساله در زمستان یک گردهمایی دو روزه با هدف آموزش و تبادل نظر پیرامون بلاکچین و بیت کوین برگزار می کند.

در این انجمن ایده های بلاک چینی، برنامه ها، چالش ها، مدل های اقتصادی و پروژه های بیت کوینی بررسی می شود. یکی از پروژه های این انجمن با نظارت پروفسور کریستین کاتالینا و با بودجه 500 هزار دلاری برای آموزش دانشجویان دوره کارشناسی می باشد.

یکی از اعضای این انجمن می گوید:

تمرکز انجمن علاوه بر بیت کوین بر حوزه های دیگر مانند اتریوم، قراردادهای هوشمند، اثبات سهام و اثبات کار و دیگر مباحث نیز می باشد. در سال های گذشته، از سخنرانان خبره با پس زمینه آکادمیک، توسعه دهنده، قانون گذاری و حتی افراد شاخص این حوزه دعوت شده است. سال گذشته برگزاری این همایش با اوج گرفتن قیمت رمزارزها مصادف شد و استقبال بزرگی از همایش گردید.

این عضو انجمن بیت کوین درباره ششمین دوره از این همایش می گوید:

در سال 2019 ده سالگی بیت کوین تمام شد و وارد دوره جدیدی از عمر خود می شود. هدف از همایش امسال بررسی 10 ساله دوم عمر بیت کوین و اتفاقات و تحولاتی که در دنیا ایجاد خواهد شد، است. مباحثی مانند مقیاس پذیری، مقبولیت کاربران، چالش های تجربه کاربری، دغدغه های قانون گذاری، اقتصاد توکن ها، آسیب پذیری ها و راهکارهای موجود بررسی می شود.

ششمین دوره از این همایش در تاریخ های نهم و دهم مارس 2019 در دانشگاه MIT برگزار می شود.

۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?