برگزاری ششمین همایش بیت کوین در دانشگاه MIT

اشتراک با دوستان

انجمن بیت کوین دانشگاه ماساچوست، هر ساله در زمستان یک گردهمایی با هدف آموزش و بررسی چالش های بلاک چین و بیت کوین برگزار می کند.

دانشگاه ماساچوست که با نام MIT شناخته می شود، با بیش از 11 هزار دانشجو و هزار کارمند در بین چند دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. انجمن بیت کوین MIT از دانشجویان و علاقه مندان به بیت کوین و بلاک چین تشکیل شده و از سال 2014 هر ساله در زمستان یک گردهمایی دو روزه با هدف آموزش و تبادل نظر پیرامون بلاکچین و بیت کوین برگزار می کند.

در این انجمن ایده های بلاک چینی، برنامه ها، چالش ها، مدل های اقتصادی و پروژه های بیت کوینی بررسی می شود. یکی از پروژه های این انجمن با نظارت پروفسور کریستین کاتالینا و با بودجه 500 هزار دلاری برای آموزش دانشجویان دوره کارشناسی می باشد.

یکی از اعضای این انجمن می گوید:

تمرکز انجمن علاوه بر بیت کوین بر حوزه های دیگر مانند اتریوم، قراردادهای هوشمند، اثبات سهام و اثبات کار و دیگر مباحث نیز می باشد. در سال های گذشته، از سخنرانان خبره با پس زمینه آکادمیک، توسعه دهنده، قانون گذاری و حتی افراد شاخص این حوزه دعوت شده است. سال گذشته برگزاری این همایش با اوج گرفتن قیمت رمزارزها مصادف شد و استقبال بزرگی از همایش گردید.

این عضو انجمن بیت کوین درباره ششمین دوره از این همایش می گوید:

در سال 2019 ده سالگی بیت کوین تمام شد و وارد دوره جدیدی از عمر خود می شود. هدف از همایش امسال بررسی 10 ساله دوم عمر بیت کوین و اتفاقات و تحولاتی که در دنیا ایجاد خواهد شد، است. مباحثی مانند مقیاس پذیری، مقبولیت کاربران، چالش های تجربه کاربری، دغدغه های قانون گذاری، اقتصاد توکن ها، آسیب پذیری ها و راهکارهای موجود بررسی می شود.

ششمین دوره از این همایش در تاریخ های نهم و دهم مارس 2019 در دانشگاه MIT برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *