رمز ارز پیمان با پشتوانه طلا محصول مشترک چهار بانک

اشتراک با دوستان

شرکت ققنوس با همکاری چهار بانک پارسیان، پاسارگاد، ملی و ملت رمز ارز پیمان را با پشتوانه طلا عرضه می کند.

در حاشیه همایش بانکداری دیجیتال و نظام های پرداخت، ولی الله فاطمی مدیر عامل ققنوس از همکاری این شرکت با چهار بانک ایرانی برای عرضه رمز ارز پیمان خبر داد. این رمز ارز در قالب توکن پایدار و با هدف توکنیزاسیون املاک و اموال مازاد بانک ها طراحی شده است. فاطمی درباره کاربرد رمز ارز پیمان برای مردم گفت:

توکن می‌تواند در قالب کیف پول در اختیار مردم قرار بگیرد و دارایی‌های منجمد را به چرخه اقتصاد وارد کند که بر اسای دغدغه کارشناسان به منظور جلوگیری از ایجاد تورم به دنبال خلق ارزش افزوده ملی در کشور با حمایت از تولید و کمک به اقتصاد کشور است.

مدیرعامل ققنوس بر مزایای رمزارزها در افزایش سرعت و کاهش هزینه تراکنش ها تاکید کرد و افزود:

به دنبال استفاده از این فناوری برای افزایش سرعت تراکنش‌ها و تسهیل در بستر تراکنش‌های بانکی هستیم و امیدواریم این همکاری به نفع کشور با بهره گیری از فناوری بلاک‌چین باشد.

کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان در این رابطه به وجود ظرفیت های فکری در کشور و لزوم به کارگیری این ظرفیت در توسعه اقتصادی کشور تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه در مراسم رونمایی از رمز ارز پیمان، از معایب و مزایای رمزارزها گفت و اضافه کرد:

هم اکنون با نظارت‌های انجام شده و پاک‌ سازی‌ها فضای تهدید تلگرام برطرف شده و ما کف خیابان و ضد انقلاب را از تلگرام حذف کردیم؛ ذات بیت کوین و رمز ارزها می‌تواند برای هر کشوری تهدید باشد ما باید از مزایای آن استفاده کنیم.

وی در ادامه به با اشاره به مخاطرات ارز گرام و بیت کوین گفت:

حاکمیت از انتشار رمز ارز گرام متعلق به تلگرام نگران شد و حالا باید از این فناوری به نفع اقتصاد کشور برای رفع مشکلات اقتصادی و محدودیت‌های روبروی کشور و مزایای آن استفاده کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

 

خلاصه مطلب
رمز ارز پیمان با پشتوانه طلا محصول مشترک چهار بانک
عنوان مقاله
رمز ارز پیمان با پشتوانه طلا محصول مشترک چهار بانک
توضیحات
شرکت ققنوس با همکاری چهار بانک پارسیان، پاسارگاد، ملی و ملت رمز ارز پیمان را با پشتوانه طلا عرضه می کند.
نویسنده
ناشر
Rmonex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *