حضور صرافی آرمانی در الکامپ 98 / رونمایی از آخرین دستاوردهای رمزارزی

اشتراک با دوستان

صرافی آرمانی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور فعال داشته و از آخرین محصولات خود در حوزه بلاکچین و رمزارز رونمایی می کند.

صرافی آرمانی به عنوان اولین صرافی رسمی و دارای مجوز از بانک مرکزی ایران، از سال 96 تمرکز خود را بر زیرساخت های بلاکچینی معطوف داشته و اکنون موفق شده است در این زمینه محصولاتی را ارائه کند که نه تنها در ایران بلکه در جهان توان رقابت دارد.

اکوسیستم رمزارزی آرمانی بر پایه پلتفرم آنلاین و مبتنی بر بلاکچین طراحی شده که امکان ارائه خدمات را به شرکت های بین المللی به ویژه شرکت های گردشگری می دهد. در این اکوسیستم تبادل های مالی بین المللی از روش های پیچیده و پرهزینه به راهکارهای ساده و امن تبدیل شده و این امکان را ایجاد می کند که شرکت های فعال در زمینه گردشگری، خدمات خود را به صورت آنلاین به گردشگران خارجی ارائه دهند.

کیف پول سازمانی، دیگر محصول آرمانی است که تمام نیازهای یک سازمان را برای پیوستن به دنیای بلاکچین تامین می کند. سازمان ها اغلب به دلایل امنیتی مایل به استفاده از کیف پول های بین المللی به ویژه کیف پول های آنلاین نیستند. کیف پول سازمانی آرمانی علاوه بر طراحی یک کیف پول داخلی و تامین امنیت آن، امکاناتی برای مدیریت آدرس های مختلف و مانیتورینگ آن ها فراهم کرده که تمام نیازهای سازمانی را پوشش می دهد.

صرافی آرمانی در زمینه استخراج ابری نیز ورود نموده و زیرساخت های فعالیت در زمینه کلود ماینینگ را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد. به عبارت دیگر به کمک پلتفرم ابری آرمانی، شرکت های پردازنده یا فارم ماینینگ ها می توانند بخشی از هش پاور یا قدرت پردازش خود را به کاربران اجاره دهند. افراد بدون نیاز به خرید دستگاه ماینر و مشکلات آن، می توانند بخشی از هش پاور یک فارم را اجاره و در سود و زیان آن شریک شوند.

از همه علاقه مندان به دنیای زیبای بلاکچین و رمزارزها دعوت می شود از غرفه صرافی آرمانی در نمایشگاه الکامپ 98 بازدید کنند.


۲۷ الی ۳۰ تیر ۱۳۹۸ – ۱۰ صبح الی ۱۸ 
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

سالن 6غرفه 1466

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *