حضور صرافی آرمانی در نمایشگاه گردشگری 97

اشتراک با دوستان

امروز نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح  شد و با محوریت گردشگری و تحول دیجیتال کار خود را آغاز کرد. معاون گردشگری کشور از حضور 12 کشور، 31 استان، 660 شرکت ایرانی و 57 شرکت خارجی در این نمایشگاه خبر داد. صرافی آرمانی نیز در این نمایشگاه حضور فعال دارد و در جهت تحقق گردشگری و تحول دیجیتال، محصول جدید خود را با نام سامانه ارز دیجیتال گردشگری رونمایی خواهد کرد.

نمایشگاه گردشگری با حمایت سازمان میراث فرهنگی هر ساله در بهمن ماه برگزار می شود که امسال دوازدهمین دوره آن با شعار گردشگری و تحول دیجیتال و با حضور 57 شرکت خارجی از 12 کشور و 660 شرکت داخلی از 31 استان آغاز به کار کرد.

ولی تیموری معاون گردشگری کشور در خصوص رشد مشارکت شرکت ها در این نمایشگاه نسبت به سال های پیشین گفت:

میزان مشارکت در نمایشگاه امسال به بالاترین مقدار خود در 12 سال گذشته رسیده و رشد 61 درصدی نسبت به دوره های پیشین شاهد هستیم. این نمایشگاه میزبان شرکت هایی از کشورهای ترکیه، مالزی، سنگاپور، تایلند، ایتالیا، اندونزی، افغانستان، پاکستان، آلمان، هندوستان، ویتنام و کامبوج می باشد.

تیموری این نمایشگاه را فرصت مناسبی جهت ارائه خدمات مسافرت نوروزی به مردم عزیز دانست و افزود:

سازمان میراث فرهنگی تلاش می کند تا با ارایه بسته های سفر به ترویج سفرهای گروهی کمک کند تا تعداد بیشتری از مردم بتوانند به استان های مختلف کشور سفر کنند. در این نمایشگاه تلاش کرده ایم تا مردم و بازدیدکنندگان بدون اینکه به چند سالن نمایشگاه مراجعه کنند فقط با حضور در یک غرفه و در قالب بسته های سفر، بلیت و اقامت بتوانند خدمات سفر دریافت کنند.

معاون گردشگری کشور از پوشش خبری نمایشگاه توسط شبکه شما به عنوان شبکه گردشگری صدا و سیما خبر داد و گفت:

شبکه شما با عنوان شبکه گردشگری از ۲۳ بهمن که همزمان با افتتاح این نمایشگاه است روزانه سه ساعت برنامه تخصصی در حوزه گردشگری برگزار خواهد کرد.

سامانه ارز دیجیتال گردشگری آرمانی

صرافی ارز دیجیتال آرمانی با هدف تسهیل در مبادلات مالی صنعت گردشگری، از فناوری بلاک چین بهره برده و برای اولین بار در کشور سامانه پرداخت مبتنی بر ارز دیجیتال را برای استفاده کسب و کارهای حوزه گردشگری راه اندازی می کند. هتل ها و اقامت گاه های بوم گردی از این پس می توانند با سامانه آرمانی از مشتریان خارجی خود رزرو دریافت کنند تا موضوع نقدینگی و اطمینان از حضور مسافر حل شود. آژانس های مسافرتی می توانند بدون دغدغه، درآمدهای خود را به کشور انتقال دهند و همچنین فروشندگان صنایع دستی از طریق سامانه ارز دیجیتال آرمانی می توانند محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشند.

از کلیه علاقه مندان دعوت می شود در نمایشگاه گردشگری حضور یابند و از غرفه صرافی آرمانی در سالن خلیج فارس بازدید نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق این آی دی در تلگرام با ما در تماس باشید:

Telegram: @Rmonex_admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *