بیت کوین هایتان را در این شهرها خرج کنید

اشتراک با دوستان

قانونی بودن رمزارزها در همه جای دنیا یکسان نبوده و با هم تفاوت دارد. در برخی کشورها غیرقانونی و در برخی دیگر قانونی است. با این حال برخی از شهرها مانند نیویورک و لندن دو شهری بوده اند که محیطی مساعد را برای رمزارزها ایجاد نموده اند.

فروشندگان در این شهر ها بیت کوین و دیگر رمزارزها را به عنوان روش دیگری از پرداخت هزینه می پذیرند. با این حال کسانی که دارای این موقعیت هستند نمی توانند دارایی ر خود را در محیط های نامساعد برای رمزارزها صرف و خرج کنند، این در واقع یک رویا است.

یکی از برجسته ترین مقاصد توریستی رمزارزی، یک شهر کوچک در ساحل شرقی استرالیا به نام آگنس واتر است. این شهر دارای جمعیتی در حدود 2000نفر و مساحت 36 مایل مربع است. در این شهر کوچک 40 فروشنده وجود دارد که بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می پذیرند که این به معنای 60 تا 70 درصد اشتغال در این منطقه است. مردم می توانند از طریق کیف پول های دیجیتال به فروشندگان پرداخت کنند. انواع رمزارزها شامل بیت کوین و اتریوم، لایت کوین و بینانس کوین توسط این فروشندگان دریافت می شود.

این شهر اولین منطقه در استرالیا است که با آغوش باز رمزارز را پذیرفته است. شرکت پشتیبان آن شرکت تراول بای بیت (Travel ByBit) است، شرکتی که به کاربرانش این امکان را میدهد تا هتل و پروازهای موردنظر خود را با استفاده از رمزنگاری ارزها رزرو کنند. این شهر و این شرکت از سال 2018 همکاری خود را به منظور ایجاد بهشتی برای توریست ها اغاز کرده اند. مدیرعامل شرکت سفر با بیت Travel ByBitدر مورد مشارکت خود با شهر آگنس واتر می گوید:

کاری که ما انجام می دهیم این است که اگر مردم می خواهند بتوانند به طور کلی در یک محیط کاملا رمزارزی زندگی کنند. من می خواهم همه را به استفاده از این روش دعوت کنم.

تجربه رمزنگاری از فرودگاه بین المللی بریزبن شروع می شود. جایی که سه بازرگان بدون مجوز به وسیله شرکت Travel ByBit در برنامه رمزنگاری شرکت داده شدند.

اما مقصد رمزارزی چندان موفقی نشده است، زیرا تنها ده ها بازدید کننده دیده می شود که انتظار می رفت صدها نفر در آن حضور پیدا کنند. همچنین این شهر فقط فروش هزاران دلار را ثبت کرده است در حالی که انتظار می رفت میلیون ها دلار در معاملات ثبت شود. یک توضیحی وجود دارد و آن اینست که توریست هایی که به محل آمده اند با راه های متعددی رویرو می شوند. محدودیت در انتخاب مقصد به همراه قیمت در حال نوسان رمزارزها باعث می شود که طرح کمی با مشکل روبرو شود. با این حال تیم پشتیبان هنوز هم مطمئن هستند که هنگامی که گروه اقلیت علاقه مندان به رمزارزها شروع به آمدن به این محل کنند، بازدید کنندگان از این محل را افزایش می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *