افزایش قیمت توکن تزوس بعد از پشتیبانی صرافی های رمز ارز

اشتراک با دوستان

دارندگان توکن تزوس (Tezos) از هم‌اکنون می‌توانند دارایی خود را روی صرافی معروف کراکن (Kraken) نگهداری کنند. پس از اعلام این خبر، قیمت توکن تزوس یا XTZ شاهد رشدی 12 درصدی بود و درنتیجه‌ی آن، صرافی‌های دیگر نیز پشتیبانی از این رمز ارز را اعلام کردند.

صرافی کراکن از توکن XTZ پشتیبانی می‌کند

صرافی بزرگ کراکن اخیراً در بیانیه‌ای رسمی، پشتیبانی خود را از توکن XTZ اعلام کرد. کاربران جامعه‌ی رمز ارزی و دارندگان توکن تزوس از هم‌اکنون می‌توانند دارایی خود را در این صرافی نگاه دارند و حتی درمقابل پاداش دریافت کنند.

بر طبق این بیانیه، صرافی کراکن متعهد شده نسبت به افرادی که توکن XTZ نگه‌داری می‌کنند، مزایای مشخصی ارائه کند. برای مثال، کاربران تزوس صف انتظاری نخواهند داشت و پرداختی‌های آن‌ها هر دوشنبه و پنج‌شنبه انجام می‌شود.

همچنین، نرخ بازگشت این رمز ارزها 6 درصد است که بالاترین نرخ بازگشت بازار درنظر گرفته می‌شود. از طرفی دیگر، اگر کاربر از ادامه پس‌انداز دارایی خود منصرف شود، به‌راحتی می‌تواند توکن خود را از کیف پول پس‌اندازی (Staking Wallet) به کیف پول جاری (Spot Wallet) انتقال دهد.

مزایای سرمایه‌گذاری Tezos

اخیراً موضوع توکن تزوس به یکی از داغ‌ترین موضوعات دنیای رمز ارز اخیر تبدیل شده است. حتی بسیاری از افراد آن را با دومین رمز ارز بزرگ بازار مقایسه می‌کنند و به آن لقب «اتریوم جدید» داده‌اند.

صرافی‌ها نیز از این داستان جدا نمانده‌اند، و صرافی کراکن نیز اولین صرافی‌ای نیست که برای کاربرانش از توکن XTZ پشتیبانی می‌کند. صرافی بایننس نیز اخیراً اعلام کرد که افراد می‌توانند بدون پرداخت هیچ کارمزدی، توکن تزوس خود را در آنجا نگه‌داری کنند. این موضوع یعنی هر کاربری که در حساب خود XTZ داشته باشد، می‌تواند به‌صورت خودکار از مزایای داشتن یک حساب پس‌انداز استفاده کند.

بزرگ‌ترین صرافی آمریکا Coinbase نیز، تزوس را به سبد دارایی‌های پس‌اندازی خود اضافه کرده است. برطبق خبری که این صرافی منتشر کرد، کاربران می‌توانند با نگهداری XTZ، سالیانه نرخ بازگشتی 5 درصدی داشته باشند.

بعد از اعلام پشتیبانی Tezos توسط بایننس و کوین بیس، ارزش این دارایی دیجیتال تا 8 و سپس 70 درصد افزایش پیدا کرد. این رمز ارز درمقابل با دلار نیز رشدی 13 درصدی، و در برابر بیت کوین رشدی 12 درصدی داشته است.

توکن تزوس

درحال‌حاضر، تزوس در ارزش 1.75 دلار مورد معامله قرار می‌گیرد و ارزش بازاری آن بیش از 1.1 بیلیون دلار است. این رمز ارز توانسته در میان 10 رمز ارز برتر دنیا قرار گیرد. با توجه به نمودارها، اگر Tezos همچنان به افزایش قیمت خود ادامه دهد، به‌زودی از نمودار مقاومت 1.80 دلار عبور خواهد کرد. درحالت عکس، اولین نمودار حمایتی 1.54 دلار و نمودار حمایتی دوم در 1.44 دلار قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *