رونمایی از اولین پلتفرم قانونی تبادل رمزارز

اشتراک با دوستان

در هشتمین همایش بانکداری دیجیتال و نظام های پرداخت، پلتفرم تبادل رمزارز آرمانی رونمایی شد.

همزمان با انتشار پیش نویس ضوابط فعالیت در رمزارزها و مجاز شدن خرید و فروش رمزارزهای جهان روا (بیت کوین، اتریوم و . . .)، صرافی آرمانی نتیجه یک سال کار تخصصی خود را به شکل پلتفرم آرمانی ارائه کرد.

تقریبا از اوایل 1396 یک تیم قدرتمند متشکل از جوانان تحصیل کرده در حوزه های فنی، حقوقی و مارکتینگ پروژه آرمانی را با هدف ایجاد زیرساخت های رمزارزی بر پایه بلاک چین آغاز کرد. تیم آرمانی با بهره گیری از به روز ترین متدهای برنامه نویسی و مالی، محصولاتی را برای استفاده مردم ایران تدارک دیده است. یکی از این محصولات پلتفرم تبادل رمزارز بر پایه بلاک چین می باشد که با رعایت ضوابط بانک مرکزی برای مبارزه با پولشویی و شناسایی مشتری طراحی شده است.

این پلتفرم از از دو بخش خرید آسان و تبادل حرفه ای تشکیل شده که در بخش خرید آسان بیش از 100 نوع رمزارز با ریال ایران و دلار آمریکا قابل خریداری است و همچنین در این بخش امکان فروش رمزارز و تبدیل آن به ریال نیز فراهم شده است.

در بخش حرفه ای با طراحی منحصر به فرد، امکان خرید و فروش رمزارزهای مرجع بین افراد ایجاد شده که در آن هر شخصی می تواند از شخص دیگر، رمزارز مورد نظر خود را با قیمت دلخواه بخرد یا بفروشد. در این بخش تمام مسائل امنیتی رعایت شده تا کاربران با خیال راحت اقدام به خرید و فروش کنند. از دیگر قابلیت های شاخص این پلتفرم، خرید و فروش بر اساس دلار و رمزارز آرمانی است که کاربران را از نوسانات ارزی مصون می کند و خروج ارز را به حداقل می رساند. لازم به ذکر است که پلتفرم آرمانی تمام تست های امنیتی را پشت سر گذاشته و طبق ضوابط جدید بانک مرکزی اولین صرافی مجهز به پلتفرم تبادل رمزارز می باشد.

 

صرافی ارز دیجیتال آرمانی آرمانکس Rmonex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *