سرمایه دار آمریکایی: 5 سال دیگر فقط مجرمان از پول نقد استفاده می کنند

اشتراک با دوستان

تیم دراپر (Tim Draper) سرمایه دار آمریکایی و بنیان گذار دانشگاه دراپر در گفت و گو با شبکه فاکس بیزینس گفت تا پنج سال آینده به قدری ارزهای دیجیتال رایج می شوند که فقط مجرمان و قاچاقچیان از پول نقد استفاده می کنند.

روز گذشته دراپر در این مصاحبه تلویزیونی پیش بینی کرد که استفاده از پول های نقد تا چند سال آینده، خنده دار و احمقانه خواهد شد چراکه ارزهای دیجیتال بر پایه بلاک چین امکاناتی را فراهم خواهد کرد که تنها استفاده از پول نقد برای جنایتکاران معنی پیدا می کند. او در این باره می گوید:

“تا 5 سال آینده فقط جنایتکاران مشتری پول نقد خواهند بود چون از معامله آن ها ردی به جا نمی مانند. هر تراکنشی در شبکه بلاکچین قابل ردگیری می شود و این افراد از این تکنولوژی نمی توانند استفاده کنند.”

او در ادامه درباره امن بودن شبکه بیت کوین اینگونه می گوید:

“خیالم از پولی که در شبکه بیت کوین دارم راحت تر از پولی است که در حساب بانکی دارم چراکه حساب های بانکی همیشه ریسک هک شدن را به همراه دارند اما شبکه بلاک چین بیت کوین غیرقابل هک است.”

این سرمایه گذار بیت کوینی ضمن تاکید بر این که بیت کوین از دلار بسیار امن تر است گفت:

این روزها خروج سرمایه از بازار بیت کوین مثل تبدیل طلا به پشیز است چون آینده با بیت کوین ساخته می شود.

دراپر در پاسخ به این سوال که چقدر بیت کوین دارید با خنده گفت:”خیلی زیاد”

تیم دراپر در آوریل 2018 پیش بینی کرده بود که در سال 2022 قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار می رسد که در این گفت و گو این ادعا را دوباره تایید کرد. در حال حاضر قیمت لحظه ای بیت کوین 3907 دلار است که نسبت به دیروز بیش از 7 درصد رشد داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *