سایت Booking وارد صنعت گردشگری رمز ارزی می‌شود!

اشتراک با دوستان

وب‌سایت Travala یک سرویس خدماتی در حوزه گردشگری رمز ارزی است که در آن افراد می‌توانند با رمز ارز هزینه رزرو هتل‌های خود را پرداخت کنند. در آپدیت جدید این وب‌سایت، افراد می‌توانند هر هتلی که در Booking.com قرار دارد را رزرو کنند.

در خبری که توسط Travala در هفته‌های اخیر منتشر شد، مسئولین خبر از ادغام هتل‌های Booking.com بر روی پلتفرم خود را اعلام کردند. با توجه به این ویژگی جدید افراد می‌توانند با رمز ارز، بیش از 90 هزار محل اقامتی مختلف را رزرو کنند.

گردشگری رمز ارزی و همکاری بزرگان

شرکت Travala توکنی به نام AVA دارد و علاوه بر آن، افراد می‌توانند از 20 رمز ارز رایج دیگر چون بیت کوین، اتر، دش، بیت کوین کش، لایت کوین، EOS، استلار، کاردانو، بایننس چین، مونرو، ترون، XRP و Dai استفاده کنند. مدیرعامل شرکت Travala مت لوکزینسکی در بیانیه‌ای دراین مورد چنین گفت که:

این همکاری به کاربران ما اجازه خواهد داد تا از امکانات اقامتی Booking.com و همین‌طور چندین توزیع کننده بزرگ دیگر در زمینه گردشگری رمز ارز استفاده کنند. مزیت بزرگی که این اتفاق دارد این است که AVA توکن ساخته شده‌ی شرکت کاربرد بیشتری پیدا خواهد کرد و از طرفی این حرکت گامی به سوی پذیرش هرچه بیشتر رمز ارز در دنیا است.

همچنین، Travala در ماه گذشته اعلام کرد که توکن AVA در لیست توکن‌های مورد پشتیبانی صرافی غیرمتمرکز بایننس دکس (Binance DEX) قرار گرفته است و درحال حاضر با بایننس کوین مورد معامله قرار می‌گیرد.

استفاده گسترده از رمز ارز در گردشگری دنیا

با گسترش صنعت گردشگری و رمز ارز، هر روزه شرکت‌های گردشگری بیشتری از سراسر دنیا به این نتیجه می‌رسند که باید ارزهای دیجیتال را در سیستم پرداخت مالی خود قرار دهند. اخیراً، یک شرکت هواپیمایی انگلیسی به نامAlternative Airlines، با یک شرکت خدمات رمز ارزی به نام Utrust وارد همکاری شد تا کاربرانش بتوانند با ارزهای دیجیتال پرداختی‌های خود را انجام دهند.

در اوایل تابستان نیز، یک شرکت هواپیمایی نروژی خبر از ساخت یک صرافی رمز ارز داد که کاربران از طریق آن بتوانند پرداختی‌های خود را به راحتی انجام دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *