وب سایت گردشگری Bitcoin.travel و پشتیبانی از بیت کوین کش

اشتراک با دوستان

پیشتر، وب سایت گردشگری Bitcoin.travel  قابلیت رزرو پرواز با بیت کوین را برای کاربرانش ایجاد کرده بود. اخیراً این شرکت اعلام کرده که این پلتفرم از شش رمز ارز دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. با توجه به این اتفاق، کاربران اکنون می‌توانند از طریق رمز ارز هایی چون اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین، اتریوم کلاسیک، و دش پروازهای خود را رزرو کنند.

Bitcoin.travel  فعالیت خود را از سال 2011 با رمز ارز بیت کوین آغاز کرد و اکنون بعد از گذشت 8 سال از هفت رمزارز متفاوت برای سیستم پرداختی خود استفاده می‌کند که در به روزرسانی اخیر، بیت کوین کش را نیز به این لیست افزود.

همچنین، علاوه بر بخش پرواز، کاربران می‌توانند برای رزرو هتل نیز از این رمز ارز ها استفاده کنند. باید به این موضوع اشاره کرد که مدل فعالیت این پلتفرم با وب سایت های گردشگری معروف دیگر چون Booking.com و Agoda متفاوت است و به عنوان درگاه پرداخت رمز ارز، در تمام پلتفرم‌های رزرواسیون کاربرد دارد.

این امکانات برای خدمت‌دهندگان نیز وجود دارد و  شرکت پول آن‌ها را از طریق رمز ارز ها پرداخت می‌کند.

چند موضوع درمورد وب سایت گردشگری

هر روزی که می‌گذرد بر تعداد وب سایت گردشگری فعال در زمینه‌ی رمز ارز، افزورده می‌شود. اگرچه هنوز میزان رزرو پروازها با رمز ارز چندان رایج نشده و افزایش نیافته، اما انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک که رمز ارز ها جایگاه خود را پیدا کردند و به ارزی رایج تبدیل شدند، این رشد در دنیای گردشگری نیز به‌وجود آید.

یکی از اصلی‌ترین موانع در این صنعت، موضوع نوسان ارزش رمز ارز ها است. در سیستم سنتی رزرو پرواز یا هتل، آژانس‌ها قیمت ثابتی به کاربر خود اعلام می‌کنند و همان میزان را نیز به خدمت‌دهنده (هتل/شرکت هواپیمایی) خود پرداخت می‌کنند. اما نوسان قیمت در ارزش رمز ارز ها اجازه نمی‌دهد این فرایند به این آسانی انجام شود. امید است با توجه به این موضوع، سیستم پرداخت و استفاده از رمز ارز ها همچنان به فعالیت خود ادامه دهد.

در نهایت، باید به موضوع تقلبی بودن برخی از این وب سایت های گردشگری نیز اشاره کرد. چرا که تعداد پلتفرم‌های مسافرتی که بیت کوین قبول می‌کنند، اما ماهیتی حقیقی ندارند، روز‌به‌روز درحال افزایش است.

خلاصه مطلب
وب سایت گردشگری Bitcoin.travel و پشتیبانی از بیت کوین کش
عنوان مقاله
وب سایت گردشگری Bitcoin.travel و پشتیبانی از بیت کوین کش
توضیحات
وب سایت گردشگری Bitcoin.travel قابلیت رزرو پرواز با چندین رمز ارز مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و غیره را ایجاد کرده است
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *