راه اندازی شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Voice تحت بلاکچین ایاس

راه اندازی شبکه اجتماعی غیر متمرکز Voice تحت بلاکچین ایاس
اشتراک با دوستان

شرکت موسس زنجیره بلوکی ایاس (EOS)، از راه اندازی شبکه اجتماعی غیرمتمرکز  Voice تحت بلاکچین ایاس خبر داد.

این شبکه اجتماعی از رمز ارز ایاس برای تامین شفافیت و پرداخت های خود استفاده خواهد کرد. به کاربرانی که در این شبکه تولید محتوا انجام می دهند با رمزارز ایاس پرداخت صورت می گیرد. مدیرعامل شرکت Block.one به عنوان شرکت موسس زنجیره بلوکی ایاس، شبکه اجتماعی Voice را از شبکه های اجتماعی کنونی بسیار متفاوت می داند و در این باره گفته است:

حقیقت این است که شبکه های اجتماعی کنونی برای بهره گیری از کاربران طراحی شده اند و منبع درآمد آن ها از محتوا و اطلاعات کاربران است. این شبکه ها با جلب اعتماد کاربران اطلاعات ارزشمندی را به دست می آورند و بر اساس آن کسب درآمد می کنند. اما شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Voice، فقط یک پلتفرم است که کاربران، صاحبان اصلی آن هستند و حتی از این طریق می توانند کسب درآمد کنند.

پیش از این نیز شرکت Block.one با همکاری صرافی رمزارز کوین بیس یک برنامه آموزشی راه اندازی کرد که در آن برای تشویق کاربران به یادگیری، پاداش داده می شود.

در ادامه موفقیت های شبکه غیرمتمرکز ایاس چندی پیش نیز خبرهایی از امکان پرداخت با رمزارز تتر بر بستر بلاکچین ایاس منتشر شد که قابلیت تراکنش های بدون نوسان را در این شبکه فراهم می کند.

برخی از تحلیل گران آینده شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز را موفق تر از شبکه های اجتماعی کنونی با گرایش رمزارزی می دانند. فیسبوک از شبکه های اجتماعی  متمرکز است که به رمزارزها بسیار تمایل نشان داده و قرار است تا سال 2020 رمزارز Globalcoin را برای پرداخت های درون برنامه خود استفاده کند.

۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?