پیوت چیست ؟/یک ابزار کسب درآمد یا کلاهبرداری/از صفرتاصد PIVOT+دانلود

اشتراک با دوستان

پیوت یک مفهوم جدید در دنیای ارزهای دیجیتال است. در یک جمله پیوت (Pivot) نمونه ای از تلفیق صرافی های ارز دیجیتال و شبکه های اجتماعی است. هر آنچه که درباره پیوت باید بدانید در این مطلب گفته شده است. از نحوه کسب درآمد تا تبدیل پیوت به تومان . درضمن طبق شواهد پرداخت های این برنامه تاکنون واقعی بوده اما برخی نکات قابل تامل است که در انتها اشاره شده است.

پیوت

پیوت چیست ؟

پیوت Pivot یک جامعه مجازی است که به ابتکار چینی ها برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال شکل گرفته است. اخبار، قیمت ها و ترند های مربوط به بیش از 1400 کوین در این شبکه به صورت آنلاین پشتیبانی می گردد. هدف پیوت ایجاد ارتباط بین تریدر های کریپتو و استارآپ های بلاک چینی است. در پس این هدف یک مزیت اصلی برای صاحبان این شبکه وجود دارد و آن این است که رفتار تریدرها را با جزئیات در اختیار آن ها قرار می دهد. با داشتن اطلاعات کافی از تریدرها و نحوه رفتار آن ها، پیش بینی های قابل اعتمادی از روند بازار به وجود می آید که در سرمایه گذاری ها بسیار سومند خواهد بود.

 

جذب مخاطب با بیت کوین رایگان

مدل کسب و کار پیوت بر اساس جذب مخاطب با دادن پاداش های بیت کوینی است. پیش از این روزانه 4 بیت کوین معادل حدود 16000 دلار بین کاربران به نسبت فعالیت آن ها توزیع می شد. اخیرا پیوت با معرفی ارز دیجیتال خود با نماد PVT ، پاداش ها را با رمز ارز خود می دهد. البته PVT هنوز ارزش چندانی ندارد اما طبق آخرین اطلاعیه ها قرار است در این ماه در 10 صرافی برتر بین المللی ثبت شود.

 

نحوه کسب درآمد از پیوت

در برنامه پیوت مفهومی با نام power استفاده می شود که نشان دهنده شایستگی کاربر برای دریافت پاداش است. پاور با نماد PVTP نشان داده می شود اما با PVT برابر نیست. درواقع PVTP یک توکن درون برنامه ای بوده و یک نوع ICO نمی باشد. کاربر با انجام یک سری فعالیت ها (که در ادامه گفته می شود) power خود را افزایش می دهد و متناسب با آن پاداش دریافت می کند. فعالیت هایی که باعث افزایش پاور می گردد:

 • پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال

کاربران شبکه پیوت بر اساس دانش و تجربه (گاهی هم با شانس) خود می توانند نظر خود را درباره روند تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال در آینده اعلام کنند. در صورتی که پیش بینی آن ها درس از آب دربیاید، پاور شما افزایش می یابد.

پیوت

 • دعوت دوستان

پیوت برای گسترش شبکه به کاربرانی که باعث ورود یک نفر دیگر به شبکه بشوند، 10000 پاور جایزه می دهد. همچنین 10 درصد از پاور زیرمجموعه به حساب دعوت کننده واریز می شود.

پیوت

 • خواندن پست ها

طبق گفته سایت پیوت، هر کاربر به ازای خواندن هر پست 100 پاور و حداکثر 2000 پاور روزانه می تواند کسب کند.

پیوت

 

 

سوالات متداول درباره شبکه پیوت

 • چرا پس از خواندن پست، پاورم افزایش نمی یابد؟

شاید:

 1. روی قسمت GET READ POWER کلیک نکرده اید.
 2. به حداکثر پاور خود در بخش خواندن پست رسیده اید.
 3. اپلیکیشن شما آپدیت نیست.
 4. یک تقلبی با اکانت خود کرده اید.
 • چرا پس از دعوت دوستان پاور نمیگیرم؟

مطمئن شوید که:

 1. دوست شما از لینک شما اپلیکیشن پیوت را دانلود و نصب کرده و مراحل عضویت را انجام داده است.
 2. برنامه شما آپدیت است.
 3. در بلک لیست ما نیستید.
 • چرا پاورم صفر شد؟

هر روز راس ساعت 12 شب به وقت GMT یا 3:30 نیمه شب به وقت تهران، پاور کاربران صفر می شود و 10 ساعت بعد پاداش خود را دریافت می کنند.

 • حداقل پاور برای تبدیل PVTP به بیت کوین چقدر است؟

حداقل پاور باید 1000 PVTP باشد تا کاربر بتواند پاور خود را به بیت کوین تبدیل کند.

 • هر پاور (PVTP) چند تومان است؟

هر بیت کوین برابر با 10 میلیون پاور یا PVTP است. ارزش امروز بیت کوین 4000 دلار و هر دلار حدود 11 هزار تومان است. پس در زمان نوشتن این مطلب هر پاور ( PVTP ) برابر با 4.5 تومان می باشد. یا به عبارت دیگر هر 100 PVTP برابر با 450 تومان است.

هر پیوت چند تومان است/تبدیل PVTP به تومان

توجه:

با جست و جو در اینترنت می توان متوجه شد که برنامه پیوت پرداخت های واقعی داشته و تاکنون کلاهبرداری نیست. با این وجود برخی شبهات وجود دارد که قابل تامل است. یک اینکه هدف اصلی از این همه ریخت و پاش چیست؟ و چرا علی رغم اینکه سایت پیویت ادعا می کند توسط بایننس و سه شرکت دیگر پشتیبانی می گردد، اما در بایننس هیچ حرفی از پیوت زده نشده است.

 

مطالب پربازدید:

 

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

 

خلاصه مطلب
پیوت چیست ؟/یک ابزار کسب درآمد یا کلاهبرداری/از صفرتاصد PIVOT+دانلود
عنوان مقاله
پیوت چیست ؟/یک ابزار کسب درآمد یا کلاهبرداری/از صفرتاصد PIVOT+دانلود
توضیحات
پیوت یک مفهوم جدید در دنیای ارزهای دیجیتال است. در یک جمله پیوت (Pivot) نمونه ای از تلفیق صرافی های ارز دیجیتال و شبکه های اجتماعی است. هر آنچه که درباره پیوت باید بدانید در این مطلب گفته شده است. از نحوه کسب درآمد تا تبدیل پیوت به تومان .
نویسنده
ناشر
Rmonex
لوگو

One thought on “پیوت چیست ؟/یک ابزار کسب درآمد یا کلاهبرداری/از صفرتاصد PIVOT+دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *